Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki hallott már valamit a...

Aki hallott már valamit a Komáromban létesülő SK Battery akkumulátor gyárról?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy 250 000 Ft nettót, de ez számomra túlságosan mesésnek hangzik. Valaki tud többet?
2019. aug. 16. 16:47
1 2
 1/13 Vodafonelive ***** válasza:
59%

Nem hallottam csak lattam.

Azert pozicio fuggo is, a mernok szerintem megkapja ezt a bert de a szakmunkas csak kevesebbet. Mivel a ceg azsiai ott elofordulhat a szombat-vasarnapi munkavegzes is. En nem is mernek ilyen munkahelyen dolgozni, mert az azsiaiaknal a 12-14 orazas meg a hetvegi munka kb alap es ez van a mentalitasukban...

2019. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

Meg kell nézni, hogy pontosan milyen bérelemekből áll az a nettó 250. Ha alapbér akkor jó.

Általában az ilyen hirdetéseknél ott a kisbetűs rész. Kereshetsz akár 250 nettót is a szarrá túlórázod magad és benyalsz a főnöknél stb. Egyébként meg 150.

2019. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt is add hozzá, hogy az akkumulátorok gyártásánál nem túl környezet és emberbarát anyagokat használnak.

Én inkább elkerülöm az ilyen munkahelyet bármit is próbál bizonygatni a cégvezetés.

2019. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

# 1


12 órát most is sok helyen dolgoznak egyhuzamban,nem mondtál újat ezzel.


250 ezer nettó, bruttó összege 370 ezer környéke. Ennyit kizártnak tartom hogy egy gyári dolgozó megkapna.

Persze lehet trükközni az összeggel hogy pl. a havi kiegészítő cafeteriát vagy az ázsiai cégeknél szokásos negyedéves jutalmat arányosan beleszámolják hogy többnek tűnjön az összeg,és itt inkább erről lehet szó.


Láttam én már olyan hirdetést ahol a gyári dolgozóknak bruttó 300 ezer volt feltüntetve,de aztán kiderült hogy ebben 1 túlóra és minden egyéb havi juttatás benne van,tehát még a bruttó 200 ezret sem éri el az alapbér összege.


Nem szabad bedőlni az ilyen ajánlatoknak.

2019. aug. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
89%
A 4. Válaszolónak csak annyit, hogy én Oroszláyban dolgozom (15 nap/hónap, 12óra/nap). Operátor szinten havi netto kb 250.000-ért. Igen, van ilyen, és úgy tudom komáromban a akku gyár is így fizet.
2019. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 BizarreRitual válasza:
88%

Aki még nem hallott erről a cégről, vagy készül oda jelentkezni, csak egyett tudok ajánlani: inkább hagyd a fenébe. Nincs értelme oda jelentkezni. A reklámja szép, de az kb. ott befejeződött. Kóreában az SK egy magas színvonalú vállalat (a Kóreaiakról annyit kell tudni, hogy ők a 7 napból 6-ot munkában töltenek, mert más kultúra). De ami itt van Komáromban az maga a röhej. Az ember először nagy elvárásokkal és jó kedvvel lép be a cégbe, ami hamarosan el kezd csökkenni. A wc-k és a kantin sokáig undorítóan néztek ki, mocsok és szemét. Sokáig kéztörlő és kéz fertőtlenítő sem volt a mellékhelységekben.

Aki fejlődni szeretne, azt most mondom, hogy elfelejtheti. A "termelési munkatárs" megnevezés csak egy szépen becsomagolt megnevezés az operátor munkára. És nem gépkezelőt jelent valójában csak anyagmozgatót. Nálunk 20 kilós tárakat kell folyamatosan beraknunk a gépekbe és bizony 12-es után fáj mindenünk. Ugyan azt fogod csinálni, monoton munka és a feladat kör nem változik. Ha esetleg kiválasztanak kulcsoperátornak, akkor várhatod a rengeteg adminisztratív munkát. Van, hogy a műszakvezető is rád hárít jó pár saját feladatát. Némelyik kulcsoperátor meg azt hiszi magáról, hogy ő sz*rja a napot, annyira megnől a feje az önteltségtől, hogy ő már felkerült az alsó polcról.

Az ötletláda itt felejtős dolog, nincs értelme új ötleteken gondolkodni, mert úgy is magasról leszarják. Inkább az van, hogy "miért nem lehet", mintsem "miért ne lehetne?".

A technikus sem technikus, csak gépbeállító. Egy csavar behúzásához is technikus kell, ennyire "támogatják" az önállóságot. Nincs gyakran másik alkatrész, ha valami elromlik, inkább felhaszánlják a rosszabbikat, hogy valamennyire döcögjenek a gépek. Aztán, ha valami rossz, a kóreai nem válal felelőséget, inkább mást hibáztat.

A HR nem törődik senkivel és semmivel. Összegezve, gyere be dolgozni, de a többivel csak magad törődj.

Összegezve: nagy csalódás a cég. Itt a versengés megy a csapatokon belül, nincs összetartás az emberek között. Inkább hátba szúrás. A vezetőség nem törődik a rugalmassággal, hiányos az efektivitás. Aki teheti, kerülje ezt a helyet.

2020. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Hú azért egy kicsit meglepett.Föleg azért mert az én pàrom Dél Koreai és igaz nem itt Magyarországon dolgozik de ilyen embertelen munkakörülményekröl nem hallottam söt ilyen embertelen munkakörülményt nem làttam..de persze az se mindegy pl..az SK melyik gyàrtócsarnokàba dolgozik az ember...Skbh.1 és csarnok vagy az Skbm. Az új épület .😳
2021. szept. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
42%
Pedig én is az Sk-ban dolgozom.az én bérem meghaladja a 300e ret.Ez a minimum 😉👍
2021. szept. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Friss élménnyel számolok be: fizetés 280 nettó, 40 béren kívüli, 35% mp, napi 1000 ft étk támogatás, de!

Műszakrend: 1 hosszú hét 50*12 óra, egy rövid hét 2*12 óra, és marha erős felvételi eljárás. Mensa IQ teszten 135-ön vagyok, és még így is megizzasztott, időre megy, monotonítás tűrés, számolás, és pontosság maximálisan leterhelve, rövid időkkel, a jelentkezők 90%-a kibukik. sok sikert4

2021. okt. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5*12, természetesen :)
2021. okt. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!