Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kecskeméti gyárak ahol megéri...

Kecskeméti gyárak ahol megéri dolgozni?

Figyelt kérdés
Mondjátok legyszi olyan gyárakat ahol megéri dolgozni. Jelenleg a Mercit, duvenbecket, knort, kühne, és a nissin food amit tudok. Ezek közül is csak a Mercirol és a duvenbeckrol hallottam. Köszi előre is.

2019. aug. 21. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

És gyárban milyen munkakörről van szó?

Igazgatónak szerintem bármelyikben jó lehet lenni, de a raktáros meg a szalagmunkás mindenhol a tápláléklánc alja, gyakorlatilag mindegy hova mész.

Tanulni tanulni...

2019. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
milyen munkakör? Nissinnél.dolgoztam, mosz az univernél vagyok
2019. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyszerű betanitott munkás. Megkerdezhetem mennyit lehet ezeknél keresni kezdőként?
2019. aug. 21. 13:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a mercedesnél biztos nem, azok nagyon szemetek.
2019. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Merci. 4 műszak, nettó 255. 2 haverom ott van ennyiért és csak 32 és 30 évesek.
2019. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem betanított munkás vagyok az univernél,nekem.jobb itt, de a munkasok sokat panaszkodnak, mert nem fizetnek sokat (209 feletti nettot biztos nem kapnak), de itt 3 műszak van es szinte minden hetvegen is van melo. A nissinnel többet kaptak ugytudom, ott csak 2 mszak3 volt, bar talán melosabb volt (bar attol fugg a szalag melyik részen vagy). A többiről sajnos nincs tapasztalaom
2019. aug. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nissin food 2 műszakban akkor Ezek szerint nem fizet rosszul? Nem is volna baj, ha nem lenne ejszakazas. :/
2019. aug. 21. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:
De nem 100%, csak az elmondásuk alapján kalkulálok, mert én nem betanított munkás voltam ott. De pl. gépkezelő azt tudom, hogy többet kerestek, bár nekik hamarabb is kellett menni, mert beindítani a gépeket, beállítani stb. stb. Az unvernél azért rosszabb, mert itt tényleg megy folyamatosan a termelés. A merciről én meg hallok jókat is meg rosszakat is ugyanúgy, valaki szerint halálra keresik magukat, valaki szerint meg még az ebédidőt is le kell dolgozni, de hogy mi az igazság
2019. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos információkat :)
2019. aug. 21. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!