Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes a Kecskeméti Mercedes...

Érdemes a Kecskeméti Mercedes gyárban dolgozni?

Figyelt kérdés
Olvastam egy hirdetésben hogy gyártósorra keresnek betanított dolgozókat. A kérdésem az lenne napi hány órát kell ott valójában dolgozni és havi szinten mennyit adnak kézbe? Továbbá nagyon hajtják ott az embert?
2018. szept. 14. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
A gyártósori munka a legalja.
2018. szept. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Semmilyen magyarországi szalagmunkát nem érdemes vállalni, az csak átmeneti megoldás arra, hogy ne dögölj éhen ha nincs jobb lehetőséged perpillanat, de semmi másra nem jó.

Külföldön már más a helyzet, ott nettó 1500 Euro az alapbér, arra még pakolódnak rá a plusz-ok, de itthon ilyet vállalni, bármelyik városban, több mint butaság.

2018. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

@14:55


Azért nem teljesen értek egyet veled. Gondol bele olyan helyzetébe, aki csak minimálbéres munkát, vagy közmunkát kap. Elmegy a sorra lehet 180-200 nettót is megkeres majd. Ami azért hatalmas előrelépés. Bár én annyiért se csinálnám.

2018. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Még 3 műszakban sem keres meg 180-200 ezer forintot egy sormunkás. Legfeljebb akkor ha annyi túlórát vállal amibe belerohad. De hát ez Magyarország, bioritmus nélküli önkizsákmányolóan sok munka csak azért, hogy meg tudj élni. És ezek után csodálkoznak, hogy egy magyar középkorú ember 10 évvel idősebbnek néz ki mint amennyi. Hát persze, amikor 3 műszakozott egész életében rengeteg túlórával... Trump se nézne ki 70 felett így ahogy, sőt már rég a sírban lenne ha magyar melósnak született volna.
2018. szept. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Mercibe 170-180 nettó + cafeteria + juttatások kezdéssel hirdetnek és úgy tudom ez növekszik a munkavállalás idejével arányosan.
2018. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5 hónapja dolgozok a Mercinél, nem a gyártósori részén, Karosszéria üzemben vagyok gépkezelő/karbantartónak felvéve. A munka nem nehéz, az emberekkel el lehet dumálni, szeretek itt dolgozni. Nettó 190-200at megkapom túlóra nélkül, 3 műszak, de emellé még jár caffetéria, ingyen járhatok kondiba, jogsi is kedvezményes. El lehet lenni, mellette tanulni is tudok.
2018. szept. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!