Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Esküvőszervező, rendezvényszer...

Esküvőszervező, rendezvényszervező, lakberendező, ezek közül ti mit választanátok, és miért? (Szakmaváltás)

Figyelt kérdés
Valami kreatív szakmát szeretnék csinálni
2019. aug. 23. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Egyiket sem!


Ezekhez pokolian sok és jó kapcsolat kell, ha meg akarsz belőle élni. Kicsi a piac.

2019. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

teljesen egyetértek az elsővel


Amúgy mit csinálsz most, mihez értesz? Mindenképp olyan szakmát akarsz, amivel csak vállalkozni lehet?

2019. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom: egyiket sem.

Bár szívesen csinálnám én is bármelyiket, de telített a piac.

Lakberendező ismerősömnek 7 évébe és napi 10-12 órájába telt, míg bedolgozta magát a szakmába - most már jól él.

2019. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pénzügyi vonalon vagyok, de teljesen kiégtem, és beleroppantam.


Ezek amiket írtam csak egy amolyan ránéztem és megkérdeztem.

2019. aug. 23. 16:16
 5/8 anonim ***** válasza:
És mi érdekel mé?
2019. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bármilyen kreatív munka.
2019. aug. 23. 17:56
 7/8 anonim ***** válasza:

IT vonal? Webdesign? Kiadványszerkesztés?

Pénzügy mellett tuti megy a matek. Mérnöki vonal? Mondjuk, műszaki manager (nem szeretem ajánlgatni, mert nem annyira jó képzés, de ha már van egy diploma az mellé jó) - utána esetleg valami félpénzügyi-félmérnöki terület pl SQA mérnök, új beszállító kiválasztás beszerzésen belül, árajánlatadásra szakosodni, stb.

2019. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, mindegyik gyakorlatilag szükségtelen egy épkézláb ember számára, így gyakorlatilag rablás
2019. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!