Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségi után mit lenne...

Érettségi után mit lenne érdemes dolgozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mit lehetne egyáltalán érettségivel dolgozni? Gondolom tesco arufeltolto, vendéglátás, valamint még? Pár hónapja már dolgozom, de nem vagyok megelégedve a fizetésemmel. Meg hogy éjszakai műszak. 12 óra. + napi 3 óra utazás. Így jóformán van időm aludni készülődni. Jobb esetben 1'2 óra szabadidő:D. Vagy esetleg milyen szakmát érné meg elvégezni? Esetleg okj-n? Elsősorban munka érdekelne. Pl tescoban most mennyi nettot kapnék 160 órára? Illetve a 3 hónap leteltével stb? Milyen ott a munka? Diakmunkan már dolgoztam egy jó 10 napot ott. Nem szakadtam meg, meg meg sem sultem nyaron. Valaszokat elore is koszi. Bocsi csak nem tudom mit kellene csinalnom...tanulnom, dolgoznom, mit kene dolgoznom...hova szeretnék elkoltozni.. :D Túl sok dolog van a fejemben. Nem tudok donteni. Picit idosebbek valaszat köszönöm. Fiataloket is elfogadom termeszetesen :) 20/f

2019. aug. 23. 18:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amugy, ha rendesen kajazol, kell a havi 70-80000 ft.

Kell neha nasi is, stb.

2019. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

20 évesen ha nincs még rendes szakmád ne akarj dolgozni.

OKJ vagy egyetem.

Érettségi önmagában semmi, betanított csicskamunkát kapsz csak aprópénzért.

2019. aug. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!