Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmával érdemes...

Milyen szakmával érdemes kimenni külföldre dolgozni? Milyen munkásokat keresnek leginkább, aki tényleg jól keres?

Figyelt kérdés
Láttam pl asztalos, gipszkartonos havi 600ezer körüli fizetés ajánlattal, ami már (szerintem) nagyon jó. Gondolom van, akik többet kapnak, milyen munkák azok?
2019. aug. 24. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos, senior java fejlesztő, operations director, ceo
2019. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szakmunkák fizetnek rendesen.

Viszont ez nem tévesztendő össze a segédmunkával.

2019. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Látszik nem dolgoztál még kint.

Szakmával s rendesen bejelentve 2000euro az alja a helyek 98%-ban.


Pl egyik barátunk, aki főnök s tulaja egy szervergépeket működtető cégnek magyarban, kiköltözött nem messze tőlünk (ausztriába).

Havi 4000euro volt a start fizuban, heti 5 nap, napi 4 óra + ott van magyarban a cége.


Nálunk anno párom kapott lehetőséget, számomra meg a vállalkozásom weboldalon keresztül ment s megy, így nem kellett elszakadnunk kis időre se.

2019. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezt mondtam, hogy van sokkal több fizetés is. Ezek érdekelnének.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2019. aug. 24. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!