Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen reális kezdőfizetést...

Milyen reális kezdőfizetést kérhetek junior data scientist munkakörben budapesti multiknál? (Részletek alább. )

Figyelt kérdés

Amivel rendelkezem:

- két diploma: mérnöki BSc BME-ről, üzleti MSc Dániából

- tudok programozni Pythonban és R-ben, tudom használni a MATLAB-ot és az SQL-t

- adatvizualizációs eszközök (Tableau, RShiny) sem akadály

- fél évet voltam tavaly gyakornok mint adatelemző szoftverfejlesztő

- nyelvismereteim: angol C2, francia B1-B2, román B2-C1, dán B1-B2 (utóbbi háromból bármelyikre rá tudnék helyezkedni és egy hónap alatt felsőfokra visszaerősíteni, mert a passzív tudásom mai napig nagyon erős)

- Dániában részt vettem csapattársaimmal egy céges versenyen, melyben befektetés-tanácsadó szoftvert kellett fejlesztenünk - és megnyertük.



2019. aug. 27. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Brutto 600-nal csak több lehet ha így magamhoz viszonyítom.


Legalábbis én fele ennyit se tudok, mint te és ennyit kapok. Igaz, van pár év tapasztalatom, de neked meg jóval tudásod és még sok nyelvtudás is. (én csak angolul tudok használhatóan)

2019. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
500-600 bruttó közt valahol
2019. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Wow, de szép önéletrajz, gratu :)
2019. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Ezt a kérdést miért látni kétnaponta itt, csak mindig kicsit más formában? Nem kell data scientistnek lenni, hogy ez feltűnjön.
2019. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Jóecsém, miért nem maradtál Dániában? Nem kötekedésből, de mi is kifelé készülünk és már a perceket számolom vissza. Engem bruttó 2 milláért se lehetne itthon tartani, mert tudom, milyen az élet kinn.
2019. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget Nektek! :)


#5: Jogos, amit mondasz. Sajnos úgy alakult, hogy egészségügyi okból haza kellett térnem hosszabb időre, viszont dolgozni tudok mindemellett. Úgyhogy a pályafutásomat inkább itt kezdem el, aztán bizony komoly esélye van, hogy 1-2 éven belül, már szakmai tapasztalattal is felvértezve, megyek vissza Dániába, vagy máshova.

2019. aug. 27. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!