Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bóly Eckerléről miket tudtok...

Bóly Eckerléről miket tudtok nekem mondani?

Figyelt kérdés
A gyártósori részlegre akarok menni ahol elvileg a 150 nettó az alap ami megvan mindenkinek. Persze ezért 3 műszakban kell menni. Mondták hogy bekell menni egy kis interjúra.,aki már volt az eltudná mondani, hogy mire kell számítani? És hogy kB milyen kérdések vannak. Illetve a másik hogy a be tanítás hogyan zajlik. Teszem azt első munkanap, és akkor ott kihez kell majd mennem vagy hogyan van ez? Illetve a céges járat. Az hogyan működik? Mármint arra értem hogy amikor felszállok rá, akkor mondanom kell majd valamit vagy adnak valami igazoló lapot az eckerlénéhl amit majd ott felkell mutatni? Illetve a munkabeosztast honnan tudom majd? A gyárban kilesz rakva valahol vagy honnan tudom majd hogy melyik héten hogyan kell mennem illetve mikor lesz szunet. Illetve érdekelne hogy ez álló vagy ülő munka mert nem mindegy azért. Első munkahelyem lenne szóval bocsi ha a kérdések kicsit gyerekesek. Kérem mellőzzük a ne menj mee lehuzo cég kommentek et. Meg hogy így húznak le így húznak le. Nyilván nem álom pénz ez a 150 nettó főleg 3 műszakért. De ez Baranya megye szóval tisztában vagyok a dolgokkal és máshol sem adnak többet.

2019. aug. 27. 14:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!