Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy találhatnék gyakornoki...

Hogy találhatnék gyakornoki állást vidéken? Mert Budapesten heti számra hirdetik 100-asával, de itt semmi.

Figyelt kérdés
Egyet találtam, de még csak vissza sem jeleztek. Mikor nyári gyakorlatot is kerestem, még volt hogy fel is hívott a nő, hogy én kapom, majd menjek be aláírni, aztán felszívódtak, mint a kámfor A többi helyről meg arra sem méltattak, hogy visszajelezzenek.
2019. aug. 29. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken nincs munka, szinte sehol. Max Győr, Szeged, Debr.
2019. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tényleg nincs. Most találtam egyet, 70 km-re. Szép lesz oda minden egyes nap bejárni, ha visszahívnak egyáltalán. De megbeszélem, hogy ne kelljen minden nap menni...


Sajnos a szüleim miatt Budapest sem jöhet szóba (úgy őrjöngenek, meg mikor oda akartam menni tanulni, mintha valami drogtanyára mennék). Se külföld, azt max. úgy tehetném meg, ha soha vissza sem néznék többet és összepakolnék, mikor havi esetleg 1 vagy 2 nap nincsenek itthon. Semmit sem engednek meg terrorizálnak, rám erőltetik az akaratukat, ha kell veréssel, vagy elkábítással. Barátaimmal sem engedtek sehova, barátom se lehetett 23 évesen...


De nem baj, maradok falun kapálni... Meg lehet kiabálni, hogy ostoba vagyok, mert lassan ásom a krumplit és kinéztek egy falusi hülyegyereket nekem, aki majd "munkára szoktat". Undorító ez az egész, hatalmas életkilátások vannak itt alakulóban...

2019. aug. 30. 12:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit tanulsz és merrefelé laksz?

Úgy egy kicsit könnyebb lenne erre válaszolni :)

2019. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!