Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg lehet ennyit keresni...

Tényleg lehet ennyit keresni senior könyvelőként/GL accountant-ként Budapesten?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégám 3 éve dolgozik GL-en egy SSC-ben és elmondása szerint ott már seniornak számít és bruttó 600 ezret keres.


Egy másik multinál dolgozik 5 éve könyvelőként és ő bruttó 550 ezret mondott fizetésnek.


Mindketten diplomások, angolul beszélnek magas szinten.


2019. szept. 3. 07:48
 1/8 A kérdező kommentje:
*VOLT kollégám
2019. szept. 3. 07:48
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Többet is LoL , nálunk az alap grade teteje van bruttó 550 ezernél, a senior az 600+ -ról indul. (Budapest, SSC)
2019. szept. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De milyen munkakör? Melyik terület?

Kifejezetten könyvelés, GL?

2019. szept. 3. 09:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet
2019. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. Bruttó 600 az nem is sok Budapesten sajnos. Nettóban ugye ez még 400 sincs!

150-200 ezer minimum egy normális, nem túl luxus kis albi rezsivel, sportolás, ruhazkodas, kaja és pár ezret nem árt félretenni.

Nagyjából ki lehet belőle jönni persze, de azért ez még messze nem a hűha, ennyit is lehet keresni kategória.

2019. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem is sokallom az összeget, Pesten sajnos a nettó 500 ezer ft sem sok, csak kicsit hihetetlen kategória számomra, hogy ennyit adnak egyes helyeken beosztottaknak. De lehet én vagyok csak nagyon alulfizetve...


Tehát br. 600 szerintetek reális GL-n 3-4 év után?

2019. szept. 3. 10:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, reális. Valószínűleg te vagy alulfizetve.
2019. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
amúgy én br. 480-at kapok, igaz csak 3 éve vagyok a szakmában és ide elég csak a középfokú angol is, más idegennyelv nem kell.
2019. szept. 4. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!