Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten, egyéb nagyobb...

Budapesten, egyéb nagyobb dunántúli városban mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés

Pl. olyan asztalosműhelyben, ahol valódi, tömörfa bútort készítenek, nem ez az összeragasztósdi furnéros üzem?


Keleten pontosan nem tudom, de 10-12 órára se túl sokat fizettek ismerősnek, szerintem valami 140 körül, mint betanított, hogy hány napot és hogy kellett menni már nem tudom (furnéros cég). Nekem anno másik helyen szintén betanítottra, heti 6 nap 12 órázásra ígértek 190 körüli összeget, órabéres rendszerben. Na őket kinevettem... (szintén furnéros cég)


Normális helyen nem tudom mennyit adnának ilyen munkára, rendes asztalos üzemben. De persze nem csak ez érdekelne.


A kérdés az, Budapesten is hasonló a helyzet, csak fel van fújva minden, vagy tényleg jobban lehet keresni ott és a Dunántúlon?


Ti mi ilyen szakmát dolgoztok alkalmazottként, amivel jól kerestek, és tudjátok hogy "vidéken", főleg keleten sokkal kevesebbet keresnétek?


Nekem is van már három okj-m de ebből kettő majdnem hogy büfészak, egy pedig nehéz, csak tartalékba van.


Most tervezem az asztalost elvégezni, és ha elvégzem azzal kezdeni valamit, előbb alkalmazottként.


2019. szept. 3. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem is érdekelne ez az egész. Diplomás vagyok állami cégnél nettó 180 ért. Simán elmennék gyárba nettó 230 ért heti 6 napra, csak nem tudom hová érdemes, ahová azonnal felvesznek. Az tuti h Borsod halott.
2019. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!