Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szóljak a munkaközvetítő...

Szóljak a munkaközvetítő cégnek? Vagy bemenjek személyesen?

Figyelt kérdés

2 megye határán lakok, mindkét megyeszékhely messze van tőlem.

Ez azért fontos infó, mert most épp munkát keresek, ezért bementem egy, mindkét megye megyeszékhelyén található munkaközvetítő céghez és egyébként már jelentkeztem is munkákra tőlük, de semmit nem jeleztek még vissza.


A lényeg, hogy a minap böngésztem az állásokat és persze felmentem a közvetítők oldalára is, hátha kiraktak valamit. Valóban, volt olyan munka, ami pont nekem való, ott van a lakóhelyemtől alig pár km-re, pont olyan pozíció és olyan kör, amit keresek.

Viszont amikor regisztráltam náluk, akkor azt mondták, ha lesz valami ami illik a profilomba, felveszik velem a kapcsolatot. A munka pedig ha jól látom már péntek óta kint van a főoldalukon...

Hát jól értesítettek, mit ne mondjak.


Felhívjam őket, hogy ez most mi a fene? Vagy menjek be személyesen? (fél-3/4 óra az út kocsival csak oda, és senki nem téríti meg).


A poén az, hogy mind a két munkaközvetítő oldalán van ilyen állásajánlat (az egyik péntek óta van fenn, a másikat tegnap rakták ki, mert lehet látni az időpontot).


2019. szept. 3. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket telefonon, mondd hogy már regisztráltál náluk, van ez a meló és érdekel. Kérdezd meg ki az illetékes, ~s hogy odamehetsz e személyesen érdeklődni a kiszemelt munkahelyre. Meg hogy szóljanak ők is, hogy van egy komoly érdeklődő.

Amúgy ezek a közvetítők sose szólnak.

2019. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor így felhívom őket.


Hát nem túl komolyak, az biztos :D mondjuk nem csak rájuk támaszkodom, keresek én magamtól is, csak gondoltam hátha levesznek egy kis terhet rólam hogy ők is nézik nekem, mi akad. Hát, inkább plusz munkát csináltak ezzel nekem 😅

2019. szept. 3. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!