Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kikészítettek a munkahelyemen...

Kikészítettek a munkahelyemen annyira hogy idegileg összeroppantam van értelme visszamennem?

Figyelt kérdés

Orvos kényszerpihenőre küldött, néven , hogy enyhe ideg összeroppanást kaptam. A lényeg, hogy a cégnél ahol vagyok úgy állítottak be minden dolgot, hogy engem kilökjenek a pozíciómból. És ezt 3 hónap elérték. Ma a dokinak is alig bírtam elmondani mi a bajom annyira remegtem meg egyfolytában sírógörcs kerülgetett. Nő létemre is szégyenlem magam most, hogy miért nem tudtam erős maradni és ráhagyni a dolgot azokra akik minden oldalról betámadtak.


Attól tartok, hiába megyek vissza szabadságról ugyanúgy rám fognak szállni. Valaki járt már hasonló cipőben? ha igen hogyan oldotta meg a dolgot ?


32/N


2019. szept. 3. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi az hogy! Nagyon is!
2019. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Fiatal vagy még, válts.
2019. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Amikor a céghez kerültem, a kisfőni mindent megtett, hogy lelépjek. Utána mindent megtett, nehogy előrébb jussak. Utána, amikor sikerült, mindent megtett, hogy elmozdítson onnan. Nehéz évek voltak. Van egy nő a cégnél, akit 10 éve meg akar dugni a csávó, de nem jön össze neki. Én nem akartam, de azért is megdugtam, majd úgy intéztem, hogy ő is megtudja. Mindenért kárpótolt az az összeomlás. Tudom, ez nálad nem opció.....
2019. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. Munkahelyből rengeteg van, egészségből csak egy. Nem kérdés, hogy melyik az értékesebb.
2019. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolso nem lehet hogy o neked akart s.be kukit adni? Es nem a csajnak. :D
2019. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy rám pályázott volna bro. De ki tudja, majd egyszer megkérdezem tőle.
2019. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezek a sérelmek évtizedek alatt gyógyuló sebek lesznek, hidd el!


Nem ér annyit, én tudom. Válts, amint lehet.


Egyet már váltottam (azonnalival!). Ott a szeretőt akarták a helyemre úgy, hogy ne kelljen végkielégítést fizetniük, és amúgy sem volt ok részükről a felmondásra. Nem titkolták a szándékot. Én viszont úgy intéztem, hogy azonnalival jogszerűen fel tudjak mondani. Magyarul csőbe húztam az új főnököt. Kénytelen volt fizetni. Ilyen mocsoknak amúgy sem dolgoztam volna.


Majd jött a következő hely, ahol pedig szakmai féltékenység miatt fúj egy liba és keveri körülöttem a "levegőt". Kb. 1 évig őrlődtem, aztán eldöntöttem, nem fogok még egyszer más helyett gyógyszert szedni. Mivel a többiek előtt nyájas, csak négyszemközt szemét, ezért a saját fegyverével szerelem le. Nagyon hülyén hangzik, ha azt mondom: Néha még élvezem is... :)


Nem akarok megint egy hülye miatt váltani, aki ráadásul nem a főnököm, mert szeretem a melót.

2019. szept. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem értem az embereket úgy ragaszkodnak egy munkahelyhez mint ha az életük lenne. Mondj fel????
2019. szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem ér ennyit. Ugyanilyen szituban voltam, ráment az egészségem. Ráfogtam hogy a babatervek miatt maradok, de a stressz meg minden miatt persze nem jött össze. Mikor felmondtam, éreztem mekkora terhet cipeltem addig.

Ne menj vissza, keress állást, ha kifogysz a táppénzből, mondj fel.

2019. szept. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De ha nem akarsz visszamenni, akkor ez miért egy kérdés? Ki kényszerít arra h visszamenj?
2019. szept. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!