Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg ennyire borzasztó a...

Tényleg ennyire borzasztó a helyzet a kormányablaknál, köztisztviselőknél, hogy egyetemet végzett emberek nettó 150 ért 40 órában melóznak ott szinte nulla cafetéria nélkül?

Figyelt kérdés
2019. szept. 7. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Aki az államnal dolgozik megérdemli.


Diplomával, lehetne annyi esze, hogy az allamnak nem dolgozunk.A fizetés csak alamizsna, szakmailag meg nem fejlettebek leszünk, hanem leépül az agyunk.

2019. szept. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
jó azért hozzátenném h nem 40 órában hanem napi 2-3 órában. egyetemet végzett vagy nem, én még olyat nem láttam aki egy 10 mezős, nyomtatott nagybetűvel megírt kérvényt (vezetéknév, keresztnév, cím, stb) hibátlanul bepötyögött a számítógépbe.
2019. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Ez mennyire igaz Utolsó! Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb még fogalmazni sem tud!


A - szerintük - alacsony fizetés miatt a jobbak már leléptek, így vegyes a felhozatal.


Azért ha megnézed a bértáblájukat, a felsőfokú végzettségűek nem annyit keresnek, amennyit mondasz. A középfokúak már inkább...

2019. szept. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom hogy igaz e de senki se kötelezi őket. Állami helyen vannak mert kevésbé okosak és nem állnak meg a helyüket a versenyszferaban.


Tényleg szörnyű hogy ezt választották de joguk van

2019. szept. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Én még nem láttam 40 órát dolgozó hivatalnokot. De olyat se, aki érti a dolgát. Vagy horribile dictu tudná, hogyan kell bánni egy ügyféllel.
2019. szept. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Azt azért tegyük hozzá, hogy a munkájuk nem ér sokkal többet.

Egy kormányablak ügyintéző messze nem végez 40 óra aktív munkát egy héten, sőt...

2019. szept. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

Ezek a nők általában az informatikus pasijuk pénzéből élnek, a kis 150 nettó nekik zsebpénz, kozmetikusra meg szolira meg ruhákra költik el.


A pasika meg fizet MINDEN MÁST.

2019. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 TappancsMancs ***** válasza:
63%
Ami a munka részét illeti én ismerek olyanokat, akik a versenyszférában is nemhogy megállják a helyüket, hanem még bőven meg is állják, és még a versenyszférában is kiemelkedőnek számítanak. De a másik véglet is igaz, a kávézni bejárósok is.
2019. szept. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Édesanyám több diplomával rendelkező nő, kormánytisztviselő.


Már születésem előtt is ott dolgozott, azért maradt ott, mert - megszülettem: egy nem állami munkahelyen annak idején simán kirúgták volna; biztos munkahely a mai napig; "apám" elhagyott minket és egyedül nevel(t) fel; régen egyébként jó buli volt köztisztviselőnek lenni, kapott (régen) felsőkategóriás sz.gépet, sok cafetériát stb... A fidesz rohasztotta ezt le; már próbált párszor kitörni, de egy negyvenes, gyerekkel rendelkező, túlsúlyos nő (hormonproblémák), egyszerűen nem kell sehova. Hiába kiváló szakember, hiába tanult, egyszerűen nem kell(ett).



Hát ezért.


F

2019. szept. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
40 es ként nem öreg a váltáshoz, de az igaz, h a munkáltatók első kérdése, hogy van-e vagy akar-e gyereket. És ha igent kap, akkor sokszor van helyette más...
2019. szept. 8. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!