Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti jelentkeznétek egy régi...

Ti jelentkeznétek egy régi álláshirdetésre?

Figyelt kérdés

Két és fél hete kb szembejött velem egy hirdetés, ami tetszett (aug 22 körül). Szimpatikus volt meg minden, de végül nem írtam rá, mert nem írtak fizut.

Viszont már napok óta ezen kattog az agyam, hogy mennyire szimpi volt a hirdetés, és mi van, ha álmaim melóját szalasztom el. :D


Ti jelentkeznétek régi hirdetésre? Én anno azt "tanultam" ilyen témában, hogy ami max egy hètnél régebbi, arra már felesleges. Az is igaz, hogy most nem keresek aktívan állást.

Amúgy a hirdetést fészen láttam egy ilyen gyűjtős csoportban, nem volt rajta határidő, de az adott cég honlapján/fészén se találtam meg, szóval nem tudom, hogy meddig aktuális.


2019. szept. 8. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelentkezz!
2019. szept. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesztesz vele semmit ha jelentkezel. Én jelentkeztem már nagyon régi hírdetésre, oda is volt írva hogy -hamarosan lejár-, másnap felhívtak, fel is vettek.
2019. szept. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2 hét az semmi.

Azt hittem valami olyan fél éves hirdetésbe futottál bele, amit elfelejtettek levenni valahonnan.

Ha munkát keresel, gondolom ott van kéznél az önéletrajzod és a levél sablon amit el szoktál küldeni e-mail-ben. Két kattintást megért volna.

2019. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem keresek aktívan munkát, fészen néha szembejön ez-az, unalmas perceimben nézelődöm. Ha váltanék, fontos lenne a magasabb fizu, mivel erről nem írtak, akkor éppen tovább is lapoztam annyival, hogy hát ez nem is rossz. Csak utólag fészkelte magát a fejembe. :)
2019. szept. 8. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!