Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki jelentkezett Digic picture...

Aki jelentkezett Digic pictures-ös álláshirdetésre körülbelül mennyi idő múlva kapott választ?

Figyelt kérdés
Amit automatikusan küldtek levelet az áll, hogy csak akkor írnak vissza, ha tudnak állást ajánlani. Csak az érdekelne, hogy körülbelül mennyi ideig reménykedjek.
2019. aug. 29. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Na ez nagyon szemétség a munkáltatóktól, én is ebben a cipőben vagyok. Én egy hetet vártam, hogy valamit visszajelezzenek, de semmi. Az a baj, hogy ezt nem lehet megmondani, hogy meddig ülnek egy jelentkezésen, meg mikor veszik elő az anyagaidat.
2019. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én se értem, hogy miért nem tudnak legalább annyit visszaírni, hogy nem tudunk állást biztosítani.
2019. aug. 29. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!