Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A társadalom szerint melyik a...

A társadalom szerint melyik a kicsivel több, vagy jobb presztízsű foglalkozás s melyiket nézzik le jobban? Személy és vagyonőr, vagy a nagykereskedelmi eladó+raktáros+rendelés összekészítő?

Figyelt kérdés
Tudom sokak szerint nem karrier ez a két munkakör.Van aki meg úgy gondolja a munka nem szégyen.De most nem ez a rész érdekelne, csak ha mondjuk egy társaságban vagy bárhol egy idegen, vagy ismerős beavatna a foglalkozásába, akkor melyiket tartja jobbnak a közvélemény?

#foglalkozás #munka #presztízs #többre értékelés
2019. szept. 8. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Engem egyik se érdekel különösebben, de szerintem általánosan a biztiőröket nézik le jobban.
2019. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen egyforman nezem le mind a kettőt
2019. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Semmit ne gondolj, mindenkinek meg kell élnie valamiből. A munka nem szégyen, akármit is végzel.
2019. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenkit lenézek, aki le merészkedik nézni bárkinek is a munkáját.


Üdv.

egy cégtulajdonos

2019. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Mostanában vagyonőr inkább nyugdíjas bácsika szokott lenni, ami valljuk be elég komolytalan. Nem hinném, hogy bárkitől megvéd az ilyen bácsika, de annyira alul vannak fizetve, hogy nyugdíj mellett csak ők vannak.

Azért ha fiatal életerős férfi vállal ilyen munkát, annak nem sok presztizse van.

2019. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt amelyikből normális életvitelt tudsz élni.

Személy vagyonőr egyenlőtlen beosztással kereshet akár többet is, mint egy kereskedelmi tevékenységű tekintve a ledolgozott órák számát.


Lenézhet ugyanakkor olyan sokdiplomás is, aki egyébként önálló életvitelre képtelen, vagy olyan "cégvezető" is, aki eredménytelen vállalkozást vezet. ( Nem célozgatás az előttem hozzászólóra , hanem életszerű példák) de nem hinném, hogy ilyeneknek kellene megfelelni.

2019. szept. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

2.-nál a pont.


Manapság, főleg a nők minden melóst lenéznek.

Sokan még akkor is, ha egy jó szakember az illető, és annyit...vagy többet keres, mint az ő DIPLOMÁSÉRTELMISÉGIAGYONISKOLÁZOTTMŰVELT kanija.

2019. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!