Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel tudnék zsebpénzt szerezni?

Mivel tudnék zsebpénzt szerezni?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és szükaégem lenne extra zsebpénzre.

Kinek milyen ötletei vannak?

Suli után délutánonként kellene valami.


2019. szept. 8. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Utcazene. Ha jó vagy és jó helyet és időpontot fogsz ki, nem kevés zsebpénzt összeszedhetsz.
2019. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok zenélni. És nem szeretnék az utcán lennk. De köszi. :)
2019. szept. 8. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyelvkorrepetálás, szórólapozás, diákmunka...
2019. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Diák munkát nyáron se találtam sajnos.
2019. szept. 8. 21:29
 5/7 A kérdező kommentje:

Nyelvkorrepetálásra én is gondoltam de csak nagyon kicsiket tudnék vállalni aki még csak nemrég kezdték az angolt. Nem vagyok annyira hű de jó nyelvből.

Matekból is gondoltam egyébként abból végig 5-ös voltam és szeretem is.

Ezt hogyan lehetne kivitelezni?

2019. szept. 8. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig keresnek diákokat melóra, főleg ilyenkor suliidőben hétvégékre. Pl tessco pénztározás. Ilyenkor jobban találsz munkát mert a többség csak nyáron melózik, ilyenkor nem.

Korrepetálás: érdeklődj sulikban hogy kitehetsz e hirdetést (ez legtöbb helyen fizetős, de csak jelképes összeg) Sok várakozó unatkozó szülő olvassa.

2019. szept. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Pénztáros még nem lehetek.

Hétvégén meg nem tudok járni mert hol apukámnál vagyok hol itthon. És onnan macerás bejárni hétvégén.

2019. szept. 9. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!