Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudom, hogy millió ilyen...

Tudom, hogy millió ilyen kérdés volt, de most a béremelések után a Hankook gyár milyen? Csütörtökre kellene menni interjúra, de nem tudom.3 műszak, gyár. Ezektől a szavaktól végem van. Meg tényleg van kaució a szállóra?

Figyelt kérdés
Ezen kívül még 2 hely van. Az egyik az Ibiden. Ott igazából a szálló érdekelne, mert úgy halottam eléggé putri. A másik az Vácon fix délelőtt, és reggel 9-re kellene járnom. Délután 17-ig lenne a munkaidő. Várom a véleményeket.:)

2019. szept. 9. 18:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Ööhm...
2019. szept. 9. 18:40
 2/7 anonim ***** válasza:
Az interjú még nem jelent elkötelezettséget. Menj el, kérdezd meg, amire kíváncsi vagy, aztán mérlegelj és dönts. A részletekhez sajnos nem tudok érdemben hozzászólni, de én is így kerestem munkát, az interjú még semmiféle elkötelezettséget nem jelent.
2019. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hanem a 110Km ami ugye oda-vissza 220. Tömegközlekedés szóval jaa. Kidobok 5200 Ft-ot egy napra, mert tegyük fel, hogy tetszene, de Ők meg azt mondják, hogy majd jeleznek. Jeleznek azt mondják menjek az megint 2600 Ft +, ha kell az a bizonyos kaució a szállásra amit olvastam valahol az 30000 Ft. Szóval 40000 Ft. kb hogy dolgozzak. Mind1 holnap felhívom a Hr-es pics*át, mert nem mondott szinte semmit. Csak, hogy ekkor meg ekkor menjek. De ilyen tájékoztatás, és az itt olvasott vélemények alapján kezd formálódni bennem egy kép a cégről.
2019. szept. 9. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a három műszak gondolatától is rosszul vagy, akkor nem hinném, hogy ez való neked.


A szálló kauciója 2x15 ezer, amit az első két havi bérből vonnak le. Ha kiköltözöl, visszakapod, feltéve, hogy nem okoztál kárt.

2019. szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2019. szept. 9. 23:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként 9 éve dolgozom gyárban, ez alapján van már egy átfogó véleményem és képem a gyári munkáról.
2019. szept. 9. 23:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Ahh. Döntöttem! 9 évig rabszolga voltam, ezentúl nem leszek az. 300K bruttó/3 műszak. Nem éri meg.. Ennyit 2 műszakban simán lehet keresni túlóra nélkül. Oké, hogy kb. ingyenes szállás, meg tényleg ilyen szintű nincs sehol Magyarországon, de tudom magamról, hogy unnám a monoton melót..
2019. szept. 10. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!