Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés
fengou nevű felhasználó kérdése:

Flottairányító munka egy nagyobb kamionos cégnél tényleg annyira stresszes mint, ahogy sokan mondják?

Mennyi a fizetés ebben a munkakörben (pl:Waberer's-nél)?

Logisztikai végzettség nélkül, de 8 év kamionsofőri tapasztalattal "végezhető" ez a munka?

A válaszokat előre is köszönöm!

  szept. 11. 19:01  Privát üzenet

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Budapesten, egyéb nagyobb dunántúli városban mennyit lehet keresni?
Autószerelőként vagy villanyszerelőként van nagyobb esély az elhelyezkedésre?
Mondanátok olyan helyet Pesten vagy nagyobb városokban, ahová érdemes váltanom 32 évesen mentőtisztként, hogy megkeressem a 200 nettót (most 183)? Természetesen nem...
Mészáros Lőrincnek nagyobb vagyona van, mint Michael Jacksonnak volt?
Mondanátok élethű kamionos játékokat? Olyat mint pl az Euro Truck Simulator 2, csak ahol a KRESZ betartása még nagyobb odafigyelést igényel (minden tábla, nemcsak a lámpák, meg...
Dixon, Caffrey, Noone vagy más nagyobb Ír kamionos cékekről (csak hűtős munka) van valakinek friss tapasztalata?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!