Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunka keresésnél mennyire...

Diákmunka keresésnél mennyire kell figyelembe venni a képességeinket, alkalmasságunkat és mennyire kell komolyan venni az elvárásokat?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen nem értek semmihez sem, nincsen semmilyen végzettségem vagy tapasztalatom. Annyi, hogy van érettségim, egyetemre járok, alapvetően értelmes vagyok és könnyen tanulok, két idegen nyelvet beszélek, jó a kézügyességem és a kreativitásom, felhasználói szinten értek az alap számítógépes programokhoz. Tehát tényleg nem sok... Nézegetem a hirdetéseket és szívem szerint nem jelentkeznék egyikre sem, mert nem érzem azt, hogy én valóban jól el tudnám végezni azt a munkát vagy képes lennék rá. Nem vagyok gyors, nem szeretem az ilyen pörgős-sürgetős-rohanós-kiabálva kommunikálós közeget, nem értek a gyerekekhez, nem tudok tanítani és abszolút semmilyen szakmai ismeretem vagy tapasztalatom nincsen semmilyen téren stb., szóval azért elég sok minden kiesik. Vannak, akik szerint ezzel nem kell foglalkozni, mert sok helyen túloznak és nem várják el, hogy egy egyetemista mindent tudjon, hanem inkább betanítanak. Viszont mások szerint pedig nem véletlenül adják meg ezeket az elvárásokat.


Igazából nem is a pénz miatt szeretnék dolgozni, hanem annak örülnék, ha bekerülnék valami jó közösségbe, ahol lehet barátokat szerezni, ismerkedni és legalább hasznosan tölteném el a szabadidőmet. Szóval az egy szempont lenne, hogy ne egyedül dolgozzak, hanem többekkel együtt.


2019. szept. 14. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézz körbe pár helyen.

Ki fognak derülni a dolgok.

2019. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!