Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön lakók: Mit dolgoztok...

Külföldön lakók: Mit dolgoztok kint külföldön? Melyik országban? És hogy jutottatok ki? (Úgy értem, a munkád miatt vagy munkaügyi kp által stb. )

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok,szóval a kérdés elmentése céljából írtam.
2010. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kutyatápárus sátrat építek fel meg bontok le az Egyesült Királyságban mindenfelé kutyakiállításokon. És úgy jutottam ki, hogy vettem egy repjegyet, foglaltam szállást és amikor kijöttem elkezdtem munkát keresni...
2010. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Legalább kint lehetsz a szabadban. :) Kb. hány hét/hónap után találtál melót?
2010. júl. 15. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Liechtenstein-ben kamionozom már 1,5 éve :) Egy állás kereső portál segítségével kerültem ki, a hangulat nagyon jó, sok magyar dolgozik itt a cégnél. Kereset az otthoni sofőr fizu háromszorosa, és egészét véve a körülmények sokkal jobbak. És itt az emberi megbecsülést is kiemelném:)
2010. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En Spanyolorszagban vagyok, recepcioskent dolgoztam egy szallodaban, egy honapja sincs, hogy felmondtam, mert haza akarok menni. Pedig jobb a fizetes, rendesek a munkatarsak, de honvagyam van....egyebkent foiskolarol gyakorlati helyet kerestem meg par eve, ugy akadtam erre a szallodara, kijohettem, es itt maradtam. Csak addig akartam itt maradni, amig megtanulom a spanyolt, de megtetszett a hely. Amugy onalloan kerestem a helyet, sulibol nem segitettek semmit.
2010. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó nektek. :) Én jövő nyáron szeretnék majd kimenni,de nem tudom melyik honlap "biztonságos".
2010. júl. 28. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!