Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 8 altalánossal keresnék...

8 altalánossal keresnék munkát az országban, eleinte szállással, lehetséges?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit olyan, mintha itt hirdetném magam de nem erről van szó! A véleményeteket és a tippjeiteket szeretném kikérni! Nemrég otthagytam a sulit, és jelenleg nincs munkám, sürgősen kéne a pénz. Próbáltam ide oda beköldozgetni az önéletrajzomat de nem igazán kaptam sehonnan választ. Olyan érdekelne elsősorban hogy ők elvisznek oda akár és betanítanak mert utazgatni sincs nagyon pénzem jelenleg! Tudom tudom hogy ez gázul hangzik de volt már olyan ismerősünk régen pl akiért lejottek és felvitték talán Győrbe de nem tudom már, és ott ingyen szállás és kaja volt és mellette ugye a betanítás! De nyilván ha ilyesmit nem tudtok akkor az is jolenne ha csak szállás lenne a többit megoldom! Int lent Baranyában elég gáz a helyzet. Kevés alapbol a pénz gyártósoron is ahogy nézegettem. Ráadásul fel sem vettek. Amikor próbáltam akkor mindig volt valami. Vagy nem írtak vissza vagy pont lekestem a felvételt ilyesmik. Az idő meg megy. A kérdésért pedig elnézést, mármint a végéért, de csak így engedte kiírni.

2019. szept. 17. 17:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a hibákat is sajnálom az írásomban, de kicsit sietve írtam ki.
2019. szept. 17. 17:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A BKV járatain látom mindenhol mostanában, hogy 8 általánossal villamosvezetőket keresnek és talán mintha vidékieknek munkásszállót is biztosítanának, de ebben nem vagyok 100%-ig biztos.

[link]

2019. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez jó de nem ilyesmi érdekelne, sok a követelmény. Pl 20 év. Én 18 vagyok..

Tanfolyamot elvegezni

Meg sok előnyt jelent dolog is van,

amiből nekem eggyik sincs. Nemhiszem hogy sok esélyem lenne 18 éveskent villamosvezetonek menni. Inkább valami gyári betanitott meló érdekelne. Összeszerelő de akár ha operátor is. Pont utóbbi volt amire ismerosunket vitték és állták a szallasat.

2019. szept. 17. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A nyugati országrész tele van ilyen lehetőségekkel.

Dunát lehet rekeszteni nyitott operátor állásokkal. Van ahol belépési bónuszt is kapsz meg ajánlási bónuszt ha tudsz még embert vinni miután felvettek.

Írd be a keresőbe operátor állás szállással. Holnapig sem végzel a listával.

2019. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Uhh szuper! Köszönöm! És egy ilyen operátor képzés mennyire nehéz?
2019. szept. 17. 22:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Az operátor tanfolyam kB 2 perces. Megmutatják, hogy melyik 3 mozdulatot kell ismételned a nap során, meg h kihez fordulj, ha gond van.
2019. szept. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!