Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Napi bejelentéssel kaphatok...

Napi bejelentéssel kaphatok hitelt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most vennének fel egy munkahelyre, ahol napi bejelentéssel dolgoznék. Így tudnék felvenni hitelt?

2019. szept. 18. 19:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mellesleg hitel ígyis úgyis kelleni fog majd, ha meglesznek a hónapok, hiszen van egy barátnőm aki még tanul, és emellett nem igazán van mit félretenni (jogosítvány, autóra gondolok)
2019. szept. 19. 21:09
 12/13 anonim ***** válasza:

A havi 1,5 nap az a szabadság, nem a szabad nap.

Ha rendesen bejelentenek, akkor évente jár 20 nap szabadság, utána járnak plusz napok bizonyos életkoronként. Ez az éves keret, neked 3,5 hónapra fogják számolni az időarányos részt. Hány éves vagy?


Bankszámlaszámot kértek tőled? Vagy kézbe fizetnek?

2019. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Számlaszámra fog érkezni a pénz. De megkérdeztem, csak 2 napig voltam napi bejelentéssel :) Hétfőtől rendesen be leszek jeletve, stb. Köszi mindenkinek :) Egyébként 20 éves vagyok
2019. szept. 20. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!