Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem szüntetik már be...

Miért nem szüntetik már be végre az alvállalkozói dolgot?

Figyelt kérdés
Szinte mind adócsaló és hülyének nézik az embert. Elvárások vannak, de ők meg járulékokat nem hajlandóak fizetni. Meddig tart még ez a rendszer? Miért nem szüntetik be ezt az alvállalkozósdit? Ők ne dolgoztassanak, hanem takarodjanak dolgozni!

2019. szept. 19. 07:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
61%

mi köze ennek ahhoz, hogy egy cég alvállalkozóként vállal munkát valahol?


ha egy cég adócsaló, akkor tökmind1, hogy saját munkát csinál vagy valaki másét.


egyébként meg itt az alkalom, hogyha ez zavar és jobban tudnád, te is lehetsz egyéni vállalkozó, vállald el te magad azokat a munkákat, fizesd te a vállalkozásod terheit, és hozd ki nyereségesre...ha ez menni fog, akkor ítélkezhetsz...addig meg csak egy munkás vagy, akit valószínű azért néznek hülyének, mert lehet.

2019. szept. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
68%

Üdv Balázs.

Irigy vagy nem több,miért nem vagy vállalkozó?

Tessék ott a lehetőség.

2019. szept. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
63%
Gyenge troll vagy, számtalanszor elmondtuk. Még egy tipikus gyakorisnak is leesik már, annyira gyenge vagy. :D
2019. szept. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Milyen Balázs? Ti miről beszéltek? Nő vagyok egyébként és én nem a GYK-n élem az életem. Ha volna rá lehetőségem és tőkém saját vállalkozást csinálnék, de mivel nincs ezért kényytelen vagyok az ilyen nyo.orultaknak dolgozni. Miért gondoljátok azt, hogy mindenkinek milliói vannak és mindenki megteheti azt a luxust, hogy vállalkozzon? Magyarország arról híres, hogy gazdagság van és mindenki maga vállalkozik? Senki nem dolgozik, csak dolgoztat? Nem tudtam, én kérek elnézést. De ha én vállalkozó lennék akkor a dolgozómnak fizetném a járulékait és nem bas.znék ki velük az biztos, aki ennyire csö.ves, hogy nem tudja fizetni akkor nem kell vállalkozni semmire, menjen gyárba dolgozni és jó napot kívánok. Tehetne a kormány már valamit, hogy ez megszűnjön, mert alig van munkahely ahol normálisan vagy bejelentve és mindenért mi a munkavállalók fogunk szívni. Gondolom, ti akik ennyire véditek ezeket az adócsaló hull.adékokat ti is ezt csináljátok, mert egyébként nem szólnátok ennyire mellettük, ha titeket károsítanátok meg. Csak gratulálni tudok...
2019. szept. 19. 14:57
 5/31 anonim ***** válasza:

Kifogás,ha volna ha szül a kutya,ha ahold ilyen ha ez ha az.


Hagyjuk már ezt.

AMúgy akkor tanulj ki piacképes szakmát,milyen nyelven nyelveken beszélsz?

Első körben ezeket tedd rendbe.

2019. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
És akkor megszűnnek az adócsaló cégek? Aki nem diplomás és nem beszél 5 nyelven az büntetésből szí.vjon az ilyen senki.háziak miatt, mert hogy blabla? Korrekt!
2019. szept. 19. 15:13
 7/31 anonim ***** válasza:

Mindenki annyit ér amennyi tudása van PONT.

Ideje lenne felébredni és ezt a kádárista f_szságot levetkőzni,és felelősséget vállalni a SAJÁT ÉLETEDÉRT.


Tanulj piacképes szakmát meg nyelvet vagy hagyd abba a rinyálást és fogadd el ennyi a fizud nincs tovább.

2019. szept. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Másik meg nem kifogás, ha nincs tőke nincs miből vállalkozni és nem teheti meg mindenki, hogy ami kis pénze van elba.ssza egy rizikóra, ami vagy bejön, vagy nem és aztán utcára kerül, rosszabb helyzetbe lehet jutni, mintha dolgoznál, sokan a biztosra mennénk, de így mivel az alvállakozók adócsalók elbaxnak mindent nincs már biztos sem, se szakszervezet nincs ahová lehetne fordulni, a sok kö.csög baras.zt pont ezt használja ki. Mindet börtönbe vágnám és 12 órában dolgoztatnám, na az volna nekik a büntetés, hogy dolgozniuk kéne, mert az büdös nekik, csak a spekuláció megy, undorítóak.
2019. szept. 19. 15:17
 9/31 anonim ***** válasza:

Te beteg vagy komolyan.


Mindenki hibás csak te nem te vagy helikopter,ügyes vagy kislány,leragadtál a kommunizmusban.


Tudod nem mindenkit használnak ki,tanulnod kellene meg kellett volna.


Csak akkor nem tudsz mutogatni másokra.

2019. szept. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nah te is fogadjunk pont abból élsz hogy másokat zsákmányolsz ki. Nagyképű, öntelt, és flegma vagy pont akiktől hányok. Szép egy jellemed van neked is, büszke lehetsz magadra, biztos sokan is szeretnek téged, főleg elkerülni.
2019. szept. 19. 15:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!