Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szólnál a főnöködnek, ha...

Szólnál a főnöködnek, ha elkezdesz másik munkahelyek után nézelődni?

Figyelt kérdés

Lehet fura a kérdés, de a főnökömnek szinte baráti a kapcsolata az összes alkalmazottjával. Multinál vagyok, csoportokra vagyunk osztva, főnököm pedig 10-15 személyért felel. (Jogos a lehet kérdés, hogy ha ilyen jó, akkor miért váltok, de ebbe nem mennék bele, más az oka)


Gondolom próbálna marasztalni, esetleg fizetést emelni, de ha csak hatalmasat nem növelne, nem maradnék.



2019. szept. 22. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szólnék
2019. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem
2019. szept. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Első számú szabály, hogy nem haverkodom a főnökkel.
2019. szept. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez teljesen magánügy.


Továbbá, ha nem sikerül jobb helyet találni, akkor megütheted a bokád.

2019. szept. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyik barátom öt évig dolgozott az előző helyén, és elég családias volt náluk a légkör, és belsőséges a viszony. Ő például jelezte a főnökének, hogy váltáson gondolkodik. Nem volt belőle semmi baj, elfogadták, és tiszteletben tartották. Aztán végül még majdnem fél évig ott volt.
2019. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem, de azt mindig elmondom, ha valami miatt nem érzem jól magam. Aki okos, az sejti, hogy ez mit jelent.
2019. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy szólsz-e, úgyis rá fog jönni, nem hülye, ezért ő a főnök.
2019. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól függ miért nézelődsz.

Én múlt héten szóltam, megkérdezte mennyiért maradnék, mondtam hogy plusz 40%ért. Kért két napot, felajánlott 30%ot, elfogadtam.

2019. szept. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Soha nem szóltam. Általában kékgallérosként dolgoztam, ezért mindenhol csak beszélő szerszámként számoltak velem, a főnökeim pont lesz*rták, hogy mi a problémám a munkahellyel, kollégákkal, munkafeltételekkel vagy műszakbeosztással. Dógozzál, paraszt, azér' vagy itten, ha nem jaó, majd gyön más, az nem siránkozik, hanem dógozik. Éppen ezért nem erőltettem, hogy bárkinek is bejelentsem, ha új helyet keresek: a problémáimat úgysem oldják meg azért, hogy maradjak (lásd fent), az álláskeresés pedig volt, hogy fél évig is eltartott, nem hiányzott, hogy közben kapjam a megjegyzéseket: "Látom, nem számolol lefelé, csak nincsen máshun ilyen jaó hely".

Mikor irodai munkám lett, megváltozott a helyzet: ott már embernek számítottam, ezért figyeltek rá, hogy milyenek a munkám körülményei. Mikor ott váltani akartam, találtunk megoldást rá, hogy cégen belül más helyre kerüljek, amit jobban el tudnék viselni. Csak aztán a főnököm, aki megígérte a váltást, felmondott, jött két hónap, amíg nem volt helyette új menedzser, az újonnan érkező főnök pedig elkaszálta az áthelyezésemet: a mi számaink jók voltak, neki meg nem volt energiája, hogy embert keressen a helyemre, mert más területeken kellett működőképessé kalapálnia a céget. Így neki már nem jelentettem be, hogy mennék, csak megörvendeztettem a felmondásommal.

2019. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!