Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Adminisztrációs munkát keresek...

Adminisztrációs munkát keresek, hol lehetne még keresgélni a profession, workánia, indeed, közigállás, munkaügyi, és a nagyobb cégek karrier oldalán kívül?

Figyelt kérdés

Már teljesen tanácstalan vagyok, ezeken az oldalakon nem igen van mostanában hirdetés, pedig nem egy zsákfaluban, hanem megyeszékhelyen élek.

Próbáltam egyéb munkákra is jelentkezni, de világ életemben irodában dolgoztam, a végzettségeim is oda passzolnak, így hiába adom be eladónak, árufeltöltőnek, csomagolni, stb., nem igen reagálnak vagy gyorsan lerendezik, hogy másra esett a választás.


2019. szept. 26. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Linkedin
2019. szept. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Google?
2019. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1: A Linkedin-t nem szeretem, elég össze-vissza hozza az állásokat időrendben, ráadásul ugyanazt találni, mint a professionon vagy a workanián.
2019. szept. 26. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon is vannak álláshirdető oldalak/csoportok.
2019. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!