Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha kirúgnak, hogy keressek...

Ha kirúgnak, hogy keressek másik munkahelyet nagyon gyorsan?

Figyelt kérdés

Próbaidő alatt eljöttem tp-re hétfőn megyek vissza azt mondták, a próbaidő végéig van munkám majd akkor eldöntik, mi legyen maradok vagy megyek, mert határozott idejű szerződésem van.

Tehát dec 18-ig van munkám, de jó lenne a januárt nem munkanélküliként kezdeni.

Van egy 2.5 éves kislányom aki miatt hétfőtől péntekig 7.40-16.00-ig dolgozok de emellett a munkarend mellett, hogy lehet eljárni interjúkra???

Van olyan hely, ahol 16.00 után interjúztatnak? Sajnos éjszakázni nem éjszakázhatok, de a hétvégét bevállalom.

Szóval valakinek valami tipp, hogy legyen új munkahelyem??

Nem biztos, hogy kell, de nem akarok a padlóra esni..

Eladóim van ezzel próbálnék meg elhelyezkedni.


2019. szept. 28. 15:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

Három lehetőséged van:


- Online állásportálok (Jobpilot, Jobline stb.)

- Munkaügyi hivatal

- Külföld

2019. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Jelentkezem allasra
2019. szept. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Az online-al az a bajom, hogy annyit se küldenek, hogy nem felelsz meg.

Sok multi céghez éjszakai műszak miatt nem mehetek. Azon gondolkodtam, hogy napival elmennék kisboltba dolgozni de úgy tudom, napi mellett nincsen tb?

2019. szept. 28. 15:46
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Nincsen, de lehet igényelni önkormányzattól méltányossági alapon.
2019. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Vannak gyári munkák is 6-tól 14:00-ig, de sajnos nem tudom hova rakni a kislányunkat arra a 4 órára amíg a párom hazaér miután végzett éjazakásból én meg megyek 4.40kor(ő nem gyári munkás). Ugyanígy 7.40-16.00-ig vagy 8.00-16.00-ig lenne jó.
2019. szept. 28. 15:49
 6/20 A kérdező kommentje:

2 órára bocs mellette van a 4-es félrenyomtam.

Köszi a tippet.

Feketén hogy lehet dolgozni? Hogy mondod egy ismeretlennek, hogy ne jelentsen be?

Vsgy az ilyeneket hol lehet keresni pl feketén takarítani cukrászdába ilyesmi??

2019. szept. 28. 15:52
 7/20 anonim ***** válasza:
36%

Újabb példa a meggondolatlan gyerekvállalásra...


A lényeget nem írtad, mihez értesz, milyen végzettséged, nyelvtudásod, képesítésed van?


egyébként pedig: profession.hu

2019. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Milyen meggondolatlan gyerekvállalás?

Volt előtte munkám sok évig irodán dolgoztam csak gyyed alatt megszűnt a cég. Van irodai és eladói végzettségem..

2019. szept. 28. 16:08
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem a semmire vállaltuk a gyereket van házunk hitelmentes és autónk hitelmentes..van munkám is, nem azt mondtam, hogy ki fognak rúgni csak beteg lettem próbaidő alatt és félek, hogy kirúgnak nyilván az állunk nem kopna fel csak jó mindkettőnknek a saját kereset.
2019. szept. 28. 16:11
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
#9, ne vedd magadra, itt a gyakorin szívesen oltogatnak másokat a körülmények ismerete nélkül..
2019. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!