Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbaidő alatt lehet másik...

Próbaidő alatt lehet másik munkahelyet keresni? Hogyan kellene megoldani az interjúra járást?

Figyelt kérdés

Nagyon nem tetszik a mostani helyem. Bunkók a munkatársak, illetve hagyják, hogy én csináljak meg mindent helyettük. Hozd ide ezt-hozd ide azt stb... Beledobtak egyből a mély vízbe úgy, hogy azt sem tudtam, hogy ki kicsoda, meg hogy mi hol van.


Mindenki mondta, hogy nehéz beilleszkedni az új munkahelyre, meg hozzá kell szokni...de ez azért túlzás szerintem. Bőgni tudnék sokszor.


Tudnátok valami tippet adni?



2015. márc. 22. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A mély víz nem mindig rossz. Nehéznek nehéz, de hosszútávon eléggé hasznos tud lenni, és jó kihívás.


Ennek ellenére ha nem tetszik, akkor felmondhatsz bármikor indoklás nélkül, azonnal.


Interjúkra pedig szabadidőben, vagy szabit veszel ki, vagy beteget jelentesz. Elég valószínű, hogy hamar lebuksz vele.

2015. márc. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Munkát bármikor kereshetsz. Én magam nem szeretek egy cégnél lenni túl sokáig, így 1 év elteltével keresem az új helyemet. Magasabb fizetésben, változatos projektekben csak így lehet részem. Legjobb barátom évek óta egy cégnél van, bére nem emelkedett egy forintot sem azóta.Én azóta 4 alkalommal váltottam helyet, mindig többet kaptam, mint az előző helyen. Nem szabad megragadni egy helyen, főleg ha nem is szereted.
2015. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rossz, hagyd ott már most a fenébe vagy próbáld úgy intézni, hogy egy héten legyen 2-3-4 interjú, az előtte való héten meg felmondasz.
2015. márc. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!