Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az önéletrajzomba mennyire...

Az önéletrajzomba mennyire fontos a telefonszám?

Figyelt kérdés
Sok helyről nemkaptam választ, és arra is gondoltam, hogy azmiatt, mert nem tartalmazza az önéletrajzom a telefonszámom! Csak az igazság az az, hogy nekem jelenleg nincs :( Így ne is próbálkozzak szerintetek, mert felesleges? Mit gondoltok erről? Amúgy nem azért nincs, mert csóró vagyok, hanem mert egyrészt 18 vagyok, pályakezdő, és volt számom, csak nem él már, mert sosem hívtam senkit, mert mindenkivel messengeren beszéltem!

2019. okt. 1. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy Domino feltöltő kártya 990Ft és 1 évig él ha nem is töltöd fel. Használt telefont tudsz venni párezer Ft-ért. Ha nem is használod soha, akkor se egy hatalmas befektetés. Engem mindig telefonon kerestek meg interjú egyeztetésre. A HRes nem fog emailt írni, hogy ekkor meg ekkor jó-e neked az interjú időpont, majd várni a válaszra, majd ha az nem jó neked, akkor átszervezni a már betervezett interjú időpontját + kérdései is lehetnek (pl. fizu igény). Szóval mindenképpen szerezz be egy telefont.
2019. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Akkor ez lehet az oka! Vagyis EZ is..
2019. okt. 1. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos szükséges, mert telefonon elvileg egyből el lehet érni az embert, emailt meg kérdés, mennyire nézi az ember.

Szerencsére van olcsó telefon is és ha nem beszélgetsz, elég évente egyszer feltölteni a legkisebb összeggel.

2019. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem megadni de a tuskó HR-esek lusták emailt írni ezért ha nincs szám akkor be sem jutsz interjúra.
2019. okt. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaja vágom, bár pont ma írtak egy mailomra :D na valyon mit :D adjam a szamom :DD
2019. okt. 2. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Biztos, hogy nem fognak e-mailban keresni. Gondolj bele, lehet neked a mail az evidens, de a legtöbb ember max napi 1x-2x néz rá, így leegyeztetni egy interjút napok kérdése is lehet, és valljuk be 18 éves max érettségizett pályakezdőre nem fognak ennyi időt szánni.

Telefonon 2 perc se lenne.

2019. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy SIM kártyát, ha elvileg van telefonod, csak bele kell raknod.
2019. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!