Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy nő Magyarországon milyen...

Egy nő Magyarországon milyen munkával kap Nettó 250 ezer Ft-ot minimum?! Vagy ebben az országban örüljön ha nettó 130-at kap?

Figyelt kérdés
2019. okt. 2. 07:25
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért lényeges, hogy nő? Budapesten kb bármilyen irodai munkával, vidéken ehhez azért több kell.
2019. okt. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
65%

Nem nyuszika, nem műkörömépítő, hanem kohómérnöki MSc...de ha érdekel idén ismét mérnöki szakra járok a 4. diplomámat (2. mérnökit megszerezni), szakmérnöki, 1/3-a a társaságnak nő, témavezető tanár szintén nő. Ha visszarázódom ebbe a tanulósdiba, akkor a következő 3 évben még egy szakmérnöki lesz.


Volt munkahelyemen a mérnökök kb 40%a nő.

El kéne már felejteni, hogy a nőket csak a smink és a konyha érdekli.


És csak úgy mondom, hogy ismerek személyesen nem egy férfit, aki műkörömépítő( igen, tudom biztos melegek, bár jól titkolják, mert nős is akad köztük gyerekekkel)

2019. okt. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
85%
SSC-k tele vannak nőkkel és nem takarítanak, főleg nem nettó 130-ért.
2019. okt. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
82%

Pénzügy/IT területeken, esetleg ezek kombinálásával.

#5-ös, hagyjuk már ezeket a sztereotípiákat pls, hogy nő nem érdeklődhet az IT iránt :) Dehogynem :)

2019. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
85%
Pénzügyi-számviteli területen SSC-kben nagy női többség van. De vannak női programozók is. Gyógyszerészeknél női többség van.
2019. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
85%
Penzugy, egeszsegugy, koordinatorok. A 250 egy barki (valoban barki) szamara elerheto fizetes nokent manapsag Budapesten.
2019. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
75%
#11 Jot rohognek az arccodon, ha megtudnad hogy egy otthon mukormozo leanyzo hanyszorosat keresi egy atlagos budapesti mernok fizetesnek. Irom ezt ffi villamosmernokkent. Gondolkozz el mielott barmilyen szakmat, vagy ugy a komplett gyengebbik nemet elkezded lealacsonyitani...
2019. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
37%

18:

Idéznéd kérlek, hogy hol is írtam olyat, hogy szerintem rosszul keres egy műkörmös?

2019. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
82%
Nehéz lenne, mivel kitörölte a moderátor a válaszod. Egyébként nagyon jól tudod mire gondoltam, nem kell itt 1+1-et összeadogatni hogy bizonygassuk a leírt karaktereinket mint az oviban. Szállj le a földre.
2019. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
27%

19:

Nem, nem tudom mire gondoltál, mert csak egy teljesen irreleváns dolgot ideböfögtél.

Ennyire frusztrált vagy, hogy itt éled ki magad?

2019. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!