Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fröccsöntő gyárban nehéz...

Fröccsöntő gyárban nehéz dolgozni?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy miből áll azokat a gépeket kezelni, mennyire bonyolult? Oda asszem simán elég a 8 altalanos is akár, és ahova tervezek menni, ott idosebb buta falusiak is meloznak! Ha nekik megy akkor nekem is gondolom menne, csak hogy pontosan mit kell csinálni, az érdekelne

2019. okt. 4. 14:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem tesóm fröccsöntő gyárban dolgozik pár hónapja de szeretne váltani mert sorra derül ki a dolgozókról hogy valamilyen rákjuk van. Nagyon egészségtelen, száll a festékpor, a ledarált műanyag amit belélegzel. Maga a munka nem nehéz mert én is kipróbáltam. Csak ki kell venni a gépből az elkészült műanyag formát és ellenőrizni hogy nem-e hibás, vagy foltos meg ilyenek, ezután dobozolni.
2019. okt. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!