Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért keresel keveset?

BRUTAL TV kérdése:

Miért keresel keveset?

Figyelt kérdés
Miért vagy irigy arra akinek jobban megy ?
2019. okt. 7. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Érettségi után rossz pályaválasztás.


Irigy max arra vagyok, akinek csak az ölébe hullott a pénz a szülőktől és nem dolgozott meg érte.


Aki a saját erejéből jutott oda ahova, azt elismerem.

2019. okt. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Én se választottam jól. Aki megdolgozik érte azzal nincs gondom, de aki másokon nyerészkedik azt megvetem. Gondolok itt azon vállakozókra, akik nettó 100ért dolgoztatják az embereiket, mondván hogy nincs pénz, de 30 milliós céges BMWre meg van.
2019. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Nem keresek rosszul. Én is totál piacképtelen szakot választottam és szereztem belőle diplomát. Ahhoz képest szerintem a szar szituból kihoztam, amit lehet.


Irigy meg azokra vagyok, akiket a szülei támogattak bármivel, mert engem le se köpnek, gyerekkoromban is csak annyit kaptam tőlük, hogy ne haljak éhen.

2019. okt. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Programozó vagyok mindennel együtt 450ezerert dolgozom és mégis féltékeny vagyok a kezdő programozókra akik ennyivel kezdenek egy fél éves képzés után
2019. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

"a kezdő programozókra akik ennyivel kezdenek egy fél éves képzés után"


Már bocs de én ezt nem akarom elhinni.


[link]

2019. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!