Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Keveset keresők! Ti, hogyan...

Keveset keresők! Ti, hogyan osztjátok be a pénzt? (spórolási tippek)

Figyelt kérdés
2019. aug. 17. 18:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

Nos, biztos bennem van a hiba, de nagyon nem megy a dolog. A barátnőimmel mindig beülünk valahová, legalább hetente egyszer, vagy moziba. Hetente 3 ezer ft-ot spórolhatnék legalább, ha nem tartanék velük. De akkor meg hogyan ápoljam ezeket a kapcsolatokat. Manapság nem divat lakásra felhívni a másikat, mert nyűg. Főleg, ha lakótársakkal lakunk bérleményben. Egy kávézóban nem okozunk senkinek gondot.


Havi 140-et keresek és ebből 60 elmegy a szobára, amit bérelek (rezsivel együtt). Mondjuk ez nem kevés pénz annyira, de pl: nyaralásra nem tudnék félretenni. Drága kabátot, cipőt venni, és lassan aktuális lesz egy laptopcsere is.


Az viszont alap, hogy ahol tud az ember, spórol. Pennybe lehet olcsón alap cuccokat megvenni, euros boltokba (nem mindegyik olcsó viszont!) és az étel rendelést amennyire csak lehet, messziről kerülni. Csak sajnos az embereknek alig van ideje főzni. Főleg váltott műszakosként, a délutánosok mindig rendelnek mert a délelőtt semmire nem elég kb. Viszont akkor is célszerű elkerülni! Ha listát vezetsz a kiadásokról, akkor láthatod mire megy el sok pénz.


Én nem sportolok, nincs kocsim, pedikűr-manikűr-kozmetikusra nem költök szóval bizonyára nem vagyok jó példa. Ja és nem dohányzom, nem iszom, kávét se nagyon, mégsem tudom rendesen beosztani. Szóval engem is érdekelne, hogyan lehetne jobban csinálni...

2019. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Csináld ugyanígy, de keress többet és azt rakd félre. Ez a legjobb módszer.
2019. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

Ha, nagyon alacsony a fizud, akkor nem tudsz spórolni.Max, ha kenyéren és vízen élsz.

Az meg kvázi vegetálás.


Én addig váltogattam az állásokat, ameddig nem találtam egy viszonylag normálisat.

Időközben a diplomám is meglett.

2019. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
Még hányszór teszitek fel ugyan azokat a kérdéseket???????????????????
2019. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%

Amíg nem írtok egy normááélist választ sem , addig gondolom ezerszer is.

itt se írt pl senki semmi konkrétat

2019. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
am mi van féltitek a tárhyelet, hogy ennyire zavar titeket?:D
2019. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Sokan mondják, addig váltogasd az állásokat, amíg... Már csak az a kérdés, ha valaki nem túl népszerű diplomával rendelkezik, pl régész,andragógia, stb akkor hogy váltogassa h nettó 200 köré érjen? Mert érhet állambácsinál, de ehhez már phd kell. Máshol meg nem biztos, hogy fogják alkalmazni.
2019. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
én még emlékszem arraa válaszadóra , aki nyilvános wckből hordott mindennapi napi 50-60 l l vizet otthonra, a kéztörlőpapírt is onna szerezte , meg eldoblt flakonokat váltott vissza. kb erre emlészem de több oldalt ír a beteges spórolási szokásairól, na őt keresd meg ha megtalálod valamelyik válasznál D
2019. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%

Utolso valaszolonak.

Ha valoban dolgozni akarsz, akkor peladul Budapesten, gyarba megvan a netto 2-220 cafeteriaval.

Vagy SSC, ha van nyelvtudas.

Vagy valami logisztikai munka.

2019. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
utlsó előtti nyilván
2019. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!