Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A magyarok többsége gazdasági...

A magyarok többsége gazdasági túlélő?

Figyelt kérdés

Arányokhoz viszonyítva Európában nálunk a legdrágább az élet. Élelmiszer, lakhatás, műszaki cikkek, azaz minden.


Mindjárt jön pár fidesz megszállott, hogy a kenyér 3 euró ausztriában. Igen, ott ugyanis gagyit nehéz találni, itt is a jó kenyér 500 ft fél kg. Számoljunk. Osztrák minimálbér 10 euóra / óra, madzsar 3. Ők vehetnek 3 kenyeret + egy kólát a pénzükből, mi vehetünk épp hogy egy kenyeret.



2019. okt. 10. 15:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

Na jó 10-es szerinted ők nem szenvedtek ezért,hogy odajussanak?


Éjjel nappal tanulás talpalás,teperés,lelked kihajtasá bocsánat kitaposása teljesen.

Fáradt vagy akkor is.


Nekem volt,hogy magas vérnyomással toltam pedig szétrobbant a fejem de akkor is beadandót kellett írni aztán alvás nélkül mentem dolgozni.

Évekig se csajozás,se buli.


Csak tanulàs,munka és sport ennyit éltem vetésforgóba.


Az átlag hol tesz bele annyi melót mint ezek az emberek?


Elon Musk hetente 80 órát dolgozik,igen ennyit.

2019. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

A betanított fizikai munkát majd max. az ukránok megcsinálják.


Diplomás munkakörben is azt látom, hogy a többség a szabadidejében Facebookozik vagy 9gag-et néz, miközben ezernyi, ingyenesen elérhető szakmai kurzus van fenn a cég weboldalán.

2019. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%

12-es pont ez a baj,és pont ezek ragadnak meg a max 300 nettò szinten,aki teheti az fejleszti magát meg proaktív ha éppen üres járatban és pont azokból lesz a Googlenál fejlesztő vagy lép előre vezetői szintre.


BMW-s mérnök nem véletlenül dolgozik olyan helyen,nem FB-zett meg WOW-ozott hanem mint egy állat tanult meg tanul folyamatosan.

2019. okt. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Alapvetően sok értelme nincs a kérdésnek. Mint ahogy semmi értelme Ausztriát Magyarországhoz viszonyítani. Más ország, más adottságok, más szint. Mindig is mász szint volt. Európai mércével mérve is magasra teszi a lécet.
2019. okt. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%

Ezek szerint a Föld népességének alattunk lévő 85%-a is gazdasági túlélő mind.


Szerintem olyan 5 milliárd ember most is simán cserélne a csóró magyarokkal.

2019. okt. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!