Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún butaság elmondan...

Állásinterjún butaság elmondani, hogy épp kaptam máshonnan ajánlatot?

Figyelt kérdés

Valahogy szóba került, így elmondtam, hogy a napokban egy másik helyről kaptam ajánlatot, de mivel náluk szívesebben dolgoznék, így a másiknál kértem türelmi időt, viszont emiatt fontos lenne, hogy mielőbb visszajelezzenek.

Ez szerintetek jó pont lehet vagy rossz?


2019. okt. 11. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok interjúztató, de nálam jó pont lenne- főleg, hogy ennél a cégnél szeretnél jobban dolgozni :-)
2019. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó pont, mert korrekt vagy. Meg is szokták kérdezni, hogy van-e folyamatban másik pályázatod, pont ezért, hogy mennyire siessenek.
2019. okt. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van, tőlem is megkérdezték nemrég, hogy küldtem másik helyre is pályázatot? Ez volt a köszönés után az első kérdés... Mondtam, hogy igen, figyelembe vettem, hogy mi a végzettségem, mihez értek, milyenek az álláshirdetések és valóban, több helyre is küldtem jelentkezést.

Egy másik helyen is kérdezték, hogy mondtam, hogy tegnap voltam egy kereskedelmi cégnél, tegnap előtt egy szállítmányozási cégnél.

Egy másik megkérdezte, hogy milyen cégnél voltam állásinterjún? Mondtam, hogy a nevét nem szeretném megmondani, mondtam azt, hogy mivel foglalkoznak. Nehogy már mondjak még címet is...

2019. okt. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!