Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyáron Angliában dolgoztam...

Nyáron Angliában dolgoztam idénymunkán. Mikor váltsam át a fizetésem forintba? Sokat mozog az árfolyam

Figyelt kérdés

Még nyár közepén azon "izgultunk" a munkatársaimmal, hogy lent volt 350-en az árfolyam és így valamivel kevesebbet ér a fizetésünk hazahozva. Valamivel több, mint 4000 fontról van szó. Pl. ha 350 helyett 380 forint egy font, akkor 132 ezer forinttal ér többet, ami nekem azért most még egyhavi megélhetés itthon.

Most sokat ugrott csütörtökön és pénteken, és most fixen viszonylag magasan át tudnám váltani, de olvastam, hogy azért ugrott, mert mégis van esély talán a megállapodással való kilépésre. És ha ez létre is jönne, akkor még tovább ugorhatna a mostaniról is felfelé az árfolyam. Szerintetek?


Nem olyan ez a pénz szerencsére, hogy már kell jövő hónapra rezsire vagy kajára, szóval nem kell rohannom az átváltással. Tudom lehet sokótoknak ez a ~1,5 millió forint vagy 132 ezer nem nagy pénz, de akkor csak váltsátok át ezt fejben valami olyan összegre, ami már nektek is jelent valamit és úgy válaszoljatok légyszi a kérdésre.

23/F



2019. okt. 13. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj jóshoz, az is kb. ugyanannyit tud majd segíteni mint az amit itt bárki is ír. Aki tudja hogyan alakul majd a jövőben a font-forint árfolyam (HA létezik olyan, de ez kizárt), akkor az nem a gyk-n tölti az idejét, hanem valamelyik trópusi szigeten élvezi tudásának gyümölcsét.
2019. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Még késő este átváltottam az egészet 380-on. Azért remélem a közeljövőben nem ugrik 390-re vagy 400-ra. Vagy pláne afölé
2019. okt. 14. 08:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Forintba soha, max dollárra érdemes.
2019. okt. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt olvastam 10 millió forintos vagyon alatt felesleges túlságosan diverzifikálni, meg külföldre vinni a pénzt, stb.
2019. okt. 18. 08:59
 5/6 anonim ***** válasza:

2020.02.25 1 GBP = 403 HUF...


Várhattál volna...

2020. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés, bár nem is annyira, de nem bírtam megállni, hogy erre a mondatodra - is - ne reagáljak:


"Tudom lehet sokótoknak ez a ~1,5 millió forint vagy 132 ezer nem nagy pénz..."

Hogy gondolod, hogy itt a gyk-n ennyi nem nagy pénz? Szerinted itt bruttó 500-zal dolgoznak? Nyilván igen, de nem ez az átlag, ha így gondolod, nem itt kell kérdezni. Bírom, amikor épp, hogy nem piedesztálra emelik a gyk felhasználókat...

"sokatoknak", de nem baj.


A lényeg, az 5. hszónak írom: igen, várhatott volna a kedves Kérdező, ha jós lenne, viszont ha neki szüksége volt a pénzre, akkor inkább váltsa át és ne vegyen fel szabadfelhasználású kölcsönt vagy vegye meg, amit tervezett. Nem tudhatjuk, hogy miért volt "sürgős" átváltani. Gondolom, nem "égette a zsebét" az euró, kellett és indult.

2020. jún. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!