Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg gazdag lehetek a...

Tényleg gazdag lehetek a bináris opciókkal? És ha igen, hogy?

Figyelt kérdés

2017. júl. 29. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Én ezzel gazdagodtam meg, ma már nincs is munkahelyem csak a vagyonom kamataiból élek, nagyon egyszerű.


0. beleraksz annyi pénzt amennyid van

1. vársz

2. kiveszed a hasznot


Látod, ennyire egyszerű, és benne is, mitől bináris, nézd csak meg a számokat: 0 - 1 - 2

2-ig megy csak, tehát bináris.


Én azt mondom, aki van akkora birka, hogy ehelyett dolgozni jár, az meg is érdemli. Miért dolgoznék én, ha a pénz dolgozhat nekem?

2017. júl. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Messziről kerüld el ezeket az oldalakat. Átverés az egész.
2017. júl. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha tényleg működne nyilván sokkal többen foglalkoznának vele. De csak az nyer ezzel aki az átverés mögött van.
2017. júl. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem lehetsz gazdag ezzel.
2017. júl. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg???, ha te vagy az oldal kitalálója, tulaja, üzemeltetője és sok balek elhiszi, hogy beteszi a 10 000Ft összekuporgatott pénzecskéjét és meggazdagszik...


A valóságban meg 10 perc alatt a seggére vernek, rohannak hitelt felvenni és lenullázzák magukat, majd a beléptetésért járó % reményében mindenkit próbálnak beléptetni, reklámnak álcázott kérdéseket tesznek fel a gyakorin, hogy tudják fizetni a hiteleiket!

2017. júl. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Első válaszoló, te még azzal sem vagy tisztában, hogy mi az, hogy bináris...


0-1-2 sehol sem bináris, ugyanis ez már 3-as számrendszer, és három opciót jelent, nem pedig 2-t

2017. júl. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
#6: Szerintem iróniával írta. Vagy legalábbis annyi helyen rossz, hogy éppeszű ember nem írhatta komoly szándékkal.
2017. júl. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

1-es nyilván poénkodott. A lényeg, hogy nincs ingyen ebéd és könnyű pénz.


Bináris opcióknál opciónként a nyerés és vesztés esélye kb ugyanannyi, de minden tranzakció után jutalékot fizetsz, tehát hosszú távon bukó, kb mint a rulett.

2017. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz vele gazdag?

Igen.

Leszel vele gazdag?

Nem.


Menj lottózni, ugyanez, csak kevesebb stressz.

2017. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!