Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő programozói állásnál...

Kezdő programozói állásnál mekkora bruttó fizetésigény reális?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de az aktuális válaszokra vagyok kíváncsi. Budapest és vidék is érdekelne, főleg C/C++, Python, C# nyelvek a preferáltak. A kezdőt úgy értem, hogy írt már életében kódot, voltak kisebb-nagyobb projektjei, csak sosem dolgozott még cégnek.
2019. okt. 14. 10:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Bp. 450-500 bruttó.
2019. okt. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%

Br 455.

Ez nettóban 300.

2019. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%

Bp. 450-500Bruttó.


Vidéken multi bruttó 350-400.


Bárhol máshol minimálbér és bruttó 300 között.

2019. okt. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%

Brutto 500-550,ahogy itt sokan írták.


Minimálbér áá,max valami egy személyes sufni cég html ìrkálónál sem.


Már az árufeltöltők is a Lidiben 180e kapnak 24 órás munkavégzésre hetente,meg egy üzletvezető helyettes kap 350e nettót.

2019. okt. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
15%
Ahol én dolgoztam üzlet, csináltatott egy sráccal webshopot, de úgy, hogy napi 8 órában ott ült bent, az ügyfelekkel is kellett foglalkoznia. Ezt megunta és akkor vettek fel engem a termékeket feltöltögetni, képeket szerkeszteni, boltozni stb, ekkor már 2 éve csinálta a webshopot, én 1 évig voltam ott, és mikor elmentem, rá 1 évre lett kész a webshop (azaz 4 év alatt). Ezért kapott bruttó 210ezret. És folyton azzal hencegett, hogy milyen magas bére van. Igaz ez dél-alföldön volt és az átlagbér a bruttó 180ezer volt
2019. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"A kezdőt úgy értem, hogy írt már életében kódot, voltak kisebb-nagyobb projektjei, csak sosem dolgozott még cégnek."


Ez eleg homalyos, milyen "projektjeid" voltak? Szakiranyu vegzettseg? Ennyi alapjan meg az sem biztos, hogy behivnak interjura.

2019. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Fizikus MSc végzettséggel. Egy nagyobb projektem volt: kb 10000 sor,egy Python package ami a diplomamunkámból fejlődött ki. Alapvetően Pythonban van írva, de -mivel tudományos célokra íródott- néhány része C-ben/Cythonban készült. GitHubon van, vannak unittestjei, van dokumentációja, össze van kapcsolva CI/CD eszközökkel. Igyekeztem a kódminőséget magasan tartani, bővíteni. Kisebb dolgokat készítettem C++-ban/C#-ban is, de egyáltalán nem vagyok a mestere egyiknek sem, viszont úgy gondolom meg van a képességem, hogy gyorsan és hatékonyan tanuljak. Ha ez nem elég az előző kérdésre, írj.
2019. okt. 14. 19:38
 8/20 anonim ***** válasza:
18%
Mutasd a GH projektet!
2019. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Most ez olyan lényeges? A kérdésre szeretnék választ, ebből nem lehet megítélni? Nincsen publikusra állítva a repo.
2019. okt. 14. 20:58
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
Amikor azt irod, hogy " Igyekeztem a kódminőséget magasan tartani", picit elont a ketely. Lattam mar fizikus altal irt kodot, megvolt az oka, hogy minket biztak meg a fejlesztosdivel. Amit irsz, jol hangzik, csak meg nem biztos, hogy meg tudod utni a szintet, hogy munkara foghato legyel programozokent, es a teny, hogy ennyi mindent felsorolsz - c++, unit test, stb - fizikuskent, megint gyanus. Allitsd ideiglenesen publikusra a repot, akkor tudnek informalt velemenyt mondani.
2019. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!