Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezért ugye nem rúghatnak ki?

Ezért ugye nem rúghatnak ki?

Figyelt kérdés
Ma elaludtam, és lekéstem a céges járatot (szalagsori meló).

2019. okt. 15. 09:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Kirughatnak de nem fofnak
2019. okt. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Késtél vagy be sem mentél?
2019. okt. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Próbaidős vagy?

Ha igen, akkor jogilag bármikor felmondhatnak a próbaidő alatt, egyik napról a másikra, indoklás nélkül.

Mivel melósból hiány van, talán nem fognak elküldeni, ha próbaidőn vagy - de biztosat nem lehet mondani.

2019. okt. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Próbaidő. Délelőttös lennék ma. 1 órával később keltem. Sajnos itt nincs ilyen hogy kések 15 percet, 1 órát stb. Ez nem iskola.. Szóval nem, nem mentem be! Irtam a főnöknek (nem a nagyfőnök, de ő intézni a dolgokat a munkavállalókkal kapcsolatban, illetve betelefonálok nekik még ma, hogy ne táppénre irják a mai napot! Remélem ilyen miatt nem rúghatnak ki. Váratlan volt ez az egész.. Röviden mondva, a tegnap délutánom mëg alapozta ezt a mai elalvást! Rossz járatra szálltam fel tegnap visszafelé, és majdnem egy másik megyébe vitt! Elég későn tudtak értemjönni bizonyos okok miatt, pénz pedig nemvolt nálam! Reggel 3:50-kor pedig már kelni kellet volna!
2019. okt. 15. 10:02
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos itt nincs ilyen hogy kések 15 percet, 1 órát stb. Ez nem iskola.. Szóval nem, nem mentem be!"


Ezzel nem értek egyet: ha bementél volna, akkor levonják a késést a mai napi béredből, de legalább látják, hogy "igyekszel"

Nyilván azért van közlekedés a településeden, csak később, de ha 6-tól dolgozol és 10-re érsz be, még mindig 4 óra elszámolható.


Ha próbaidős vagy - mint írtam, bármikor felmondhatnak, indokolniuk sem kell. Ha nem mondanak fel, akkor szerencséd van és egy megértő munkahelyed van (meg emberhiány), de ha többször előfordul ez, akkor aligha "kegyelmeznek".

2019. okt. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidő alatt indoklás nélkül bármiért kirúghatnak.
2019. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Elvileg kirúghatnak, de azért valljuk be, hogy aki ilyenért kirúg, azt a munkáltatót messziről kerülném. De a legjobb az lett volna, ha amivel tudsz, bemész mihamarabb.
2019. okt. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Az hogy, nem tudod melyik buszra kell szalni nem a ceg baja
2019. okt. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Elvileg semmi gond. Levajaztam a dolgot! Holnap mehet ugyanúgy. Mekkora király vagyok kiegek
2019. okt. 15. 13:09
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
ja, nagy kiraly vagy... plane, hogy itt kellett megkerdezned mi lesz :D ez aztan a nagy kiralysag... csak nehogy elszallj magadtol...
2019. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!