Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 3 het utan még nem kapott...

Nyuszikalove kérdése:

3 het utan még nem kapott munkaszerzodest ezert (is) leszamolt, de nem akarják kifizetni? Mult havi fizetest kapta, most 7 napot dolgozott a honapban. Allitolag a cegnel be sincs jelentve kb senki.

Figyelt kérdés

Ha feljelentjuk abbol lehet nekunk bajunk?

Igergettek a szerzodest de nem kapott es be sincs jelentve. Most meg fizetni se akarnak.

Mit tehetnenk hogy kifizessek? Tobben is igy jartak szoval van tobb tanu is rá.


2018. júl. 11. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Kamukérdések helyett normális munkahelyet kellene keresni, és nem lenne gond.
2018. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Hát ez van. Ha már a csúcson vagy, akkor megteheted, hogy csak korrekt és jólfizető cégek közül válogass ...de amíg odatartasz (értsd: gyakorlatot szerzel), addig kénytelen vagy beérni az ilyen gané cégekkel. Mit tehet a munkavállaló, hogy a cég fizessen? 7 napi éhbérért semmi olyat, ami megérné belefektetni az időt és az energiát. Max. előadhat valami szívszorító történetet a főnöknek, hátha megszánja és mégiscsak kifizeti az elmaradt bért.
2018. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
...egyébként csak, hogy valami biztatót is mondjak: el lehet menni munkaügyi bíróságra vele. Csak hát 7 napi bérért hónapokig a bíróságra járni.
2018. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves elso valaszolo sajnos a mai vilagba sose tudni kiben bizhat meg az ember!

Egyebkent meg 7 napi ber 85.000 ft ami nekunk igen is soknak szamit!

2018. júl. 11. 11:41
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy meghatodna barmitol is. Mar csak azert se akar fizetni mert eljonnek onnan.

Megbizhato cegnek tunt mert ismeros a fonok is, de hat mar ismerosbe se lehet megbizni sajnos..

2018. júl. 11. 11:43
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
85 ezerért már valóban rátaposnék a nyakára. Én nem bíznék semmilyen összefogásban, bemennék az irodába és most máris kifizetsz bazzmeg, mert pofánruglak.
2018. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Mindenesetre ebből most levontátok a tanulságot:

Munkaszerződés aláírása már az első napon, vagy addig nem álltok munkába (kezdőként egyébként engem is megszívattak ilyesmivel, de legalább okultam belőle).

2018. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

"Egyebkent meg 7 napi ber 85.000 ft ami nekunk igen is soknak szamit!"


Érdekes, egy másik kérdésnél meg csak havi 120 ezres fizetést hazudtál be.

2018. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hat igen en mondtam neki hogy kerjek rogton a szerzodest, de csak igergettek hogy majd holnap stb. aztan ez a vege. Nem baj tanultak/tanultunk belole.

Utolso valaszolo meg nem tudom te mit hogy szurtel le. Meg jo hogy itt baratomrol meg munkatarsairol van szo.

A masik kerdesnel pedig rolam van szo. Igen en keresek havi 120at azert is nem mind1 baratomnak, hogy azzal a 85ezer ft-al mi lesz. Okos tojas. :D

2018. júl. 11. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!