Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten mennyit keres kb...

Budapesten mennyit keres kb egy ápoló?

Figyelt kérdés

Jelenleg megyeszékhelyen lakom és dolgozom. Viszont itt nincs annyi munkalehetőség, mint Pesten, ahogy elnézem.

Diplomás ápolóként klinikán kb átlagban 250 ezret keresek nettóban. Korábban dolgoztam magánklinikán is, ott nettó 180 ezret kerestem.

Albérletben lakunk párommal, 80 e + rezsi, kb havi 100 e.


Az lenne a kérdésem, hogy mennyit lehet Budapesten keresni, akár állami szektorban, akár magánban?



2019. okt. 19. 15:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Pont ugyan ennyit.
2019. okt. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Uh hát az nem sok :/ azt hittem, hogy valamennyivel kompenzálnak, mégiscsak többe kerül a megélhetés..
2019. okt. 19. 16:03
 3/24 anonim ***** válasza:

Egészségügy az halott téma bárhol az országban, hagyd ott és kezdj valami értelmeset az életeddel.

Normális szakmákban valóban kiugró az eltérés a vidéki és budapesti keresetek között.

2019. okt. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
250 nettót keresel vidéken és kevesled? Főleg, hogy van párod is.. azzal bőven megéltek.
2019. okt. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszi, rajta vagyok az ügyön, hogy szakmát váltsak, de addig se ártana valamiből megélni :D


Azért szerintem nem olyan jó fizetés, ha hozzávesszük, hogy éjszakázunk, hétvégén és ünnepnapon is dolgozunk, és átlagban 12-36 túlórával megyünk. Túlóra nélkül kb 220-230-at keresek.

Az alapfizetésem egyébként 180 nettó, pótlékok nélkül.

2019. okt. 19. 16:50
 6/24 anonim ***** válasza:
35%
Én is nettó 230ezret keresek vidéken, párom kevesebbet, vígan megélünk, évi 2,5 miliót félre is rakunk. Komolyan, ezen a mi a kevés?
2019. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
@6 Az lehet csak a vígan megélés. Gondolom minden pénzszórásnak számít, ami a kalóriabevitelen és az ingázási költségen felül van. Sokan jelentenek ki ilyeneket, aztán egy 19 fokra fűtött házban élnek és urizálásnak tartják, ha valaki megengedett csapnál mosogat. Nyaralni egy életben egyszer szabad, nászúton.
2019. okt. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Minden évben megyünk nyaralni, havi kb. 200ezer elmegy a rezsire, a kocsira és a kajára és egyéb dolgokra. Tyű de minimum színvonalon élhetünk azta mindenit
2019. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

A félreértések elkerülése végett, nem a pénz miatt érdeklődők, hanem mint írtam, itt nincs sok lehetőség.

A klinika ahol dolgozok, csődközeli állapotban van, és előrevetitettek, hogy lehet lesznek leepitesek. Na most Pesten csak ezen a szakteruleten van 3 klinika, illetve alapból több szakteruletu klinika van. Magánklinikabol is itt van kB 5 és mind jarobetegellatas, Pesten meg jóval több és van fekvőbeteg is.

Ezert érdeklődők, hogy ha esetleg úgy adódna meg költöznek is, ha arányaiban megmaradna ez az eletszinvonalam.


Es örülnék, ha szakmabeliek írnának konkrét számokat, hogy legyen összehasonlítási alapom. Amiatt írtam le a keresetemet:)

2019. okt. 19. 19:06
 10/24 A kérdező kommentje:
Úgy értve nem a penz miatt érdeklődők, hogy nem a jelenlegi fizetésemet keveslem, hanem bizonytalan a helyzet a munkahelyemen, és minden lehetőséget atgondolok. Felvetette párom Pestet, viszont nem tudom h fizuk téren mi a helyzet, megerne e nekünk felkoltozni.
2019. okt. 19. 19:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!