Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Debrecen, Transcosmos vélemények?

Debrecen, Transcosmos vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyire fárasztó egy ügyfélszolgálati munka? Mert rémsztorikat hallottam már, az biztos..

2019. okt. 25. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Próba - szerencse!

Mindenkinek más a tűrőképessége...

2019. okt. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
88%

Épp a tegnap este akartam kiírni ezt a kérdést, látom megelőztél.

A rémsztorikat én is hallottam, olvastam, de úgy gondoltam, hogy először megtapasztalom mi igaz belőle, és eldöntöm.

Nem túl rég kezdtem, de néhány hét után kezd kikörvonalazódni, hogy bizony sok igazság van az itt olvasható sztorikban. A kollégák, trainerek jó fejek, az biztos, viszont a team leaderek, egyéb vezetők valóban nem tűnnek túl szimpatikusnak. A munkabeosztás pedig szörnyű... Minden nap máshogy jársz, 9-10-11 órától, egyszer így-egyszer úgy, ritka ha 7-8-ra mész. 8 órát pedig ledolgozni 11 órától valami katasztrófa lehet, és ez minden nap, ráadásul az az egy óra szünet. Túlzás nélkül ott vagy egész nap 140 ezer forintért. Mivel még ott nem tartok, hogy fenyegessenek meg levagdalják a cafeteriam, fizetésem stb. így arról nem tudok mit mondani. A munka pedig nagyon kimerítő szellemileg. Egész nap chatelhetsz egyszerre 4-5 ügyféllel, vagy telefonálsz mint a robot, hogy meglegyen a napi mennyiség, vagy még annál is többet, hogy legyen több a fizetésed. Meglepő az, hogy mindenki nagyon fiatal, több a 25 alatti, mint feletti ahogy elnéztem. Beszédes lehet talán az is, hogy akit eddig megkérdeztem szinte mindenki pár hónapja van ott, aki egy éve dolgozik az már valóságos veterán.

Nem azt mondom, hogy mindenki milliós fizetés után ácsingózik, de más helyeken kb. ugyanez a munka lényegesen többet fizet, és nem ilyen beosztásban. Nem sok életed van ilyen rotaval, az 100%. A kollégák is panaszkodnak, és tűrnek, főleg az, akinek pillanatnyilag nincs más választása. Mindenki fáradt, ingerült, a szemcsepp több ember jó barátja az állandó feszültség miatt, és a monitor bámulása miatt. Nekem is azt tanácsolták, hogy ha nincs más dolgozzak itt, de folyamatosan nézelődjek, és amint lehet tűzzek innen, mert ez mindenkinek ugródeszka, és hiába vannak még itt, alig várják, hogy lépjenek.

Nekem, és sok más embernek ez a véleménye, próbáld meg, és megtapasztalod, én sem hittem senkinek. Lehet te unatkozol otthon stb. és szívesen elvagy itt az emberekkel, nem zavar ez a munkabeosztás, a fizetés is elég akkor miért ne.

2019. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Valóban kerülendő, ha van más lehetőség
2019. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
79%
Jó hely, ha nem a Ryanair részlegen vagy, hiszen ott tényleg nagyon kell hajtani. De nem csak ott lehet dolgozni a transcosmoson belül. :)
2019. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Hallottam a viszonylag nagy hajtásról én is, de hallottam jót is! Egy próbát mindenképp megér!
2019. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Hát szerintem meg nem. Menekülj, amíg nem késő.
2019. dec. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
60%
Termeszetesen egy ilyen multinal, ahol nagy nevu cegek ugyfelszolgalatai mukodnek mindig nagyon dinamikusan folyik a munkavegzes. Viszont csereben napi szinten hasznalhatod az angolt (vagy esetleg mas nyelvet), modern munkakornyezetben dolgozhatsz es remek a karriered epitesehez. Hiszen ha agentkent el is kezded, a cegen belul pedig rengeteg lehetoseg van az elore lepesre. En ajanlanam mindenkinek, egy probat plane meger, 4 eve dolgozom itt es nagyon szeretem.
2020. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
#7: LOL. Ezt a szirupos hazugságot.
2020. márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!