Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy fül-orr-gégész többet...

Egy fül-orr-gégész többet keres mint egy háziorvos? Milyenek az orvosi fizetések?

Figyelt kérdés

2019. okt. 27. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha magán praktizál,vagy csak magánklinikán gyógyít, akkor egészen biztos.
2019. okt. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit dolgozik magánpraxisban, nem véletlen hogy szinte minden orvos megosztja.
2019. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fél órás vizsgálat/konzultáció 20.000 Ft egy magán fül-orr-gégésznél, és még csak is tart 30 percig. Szorozd fel...
2019. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem tudom milyen fül-orr-gégészhez jársz, de 20.000 elég túlzás. Én gégetükrözést, receptfelírást megúsztam 7.000 forintból magánrendelésen, megyeszékhelyen. Nyilván ha ennyit kér és megfizetik, akkor nem fogja olcsóbban csinálni. De az is lehet, hogy vizsgálat függő.
2019. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!