Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a munkáról?

Figyelt kérdés

Elég szűkszavú, de megakadt rajta a szemem. Igyekszek mindenhez szkeptikusan hozzáállni, ezért valószínű szerintem, hogy valami lehúzás, kamu vagy valami ilyesmi, a hirdetés is elég szűkszavú.


[link]



2019. okt. 30. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak valami szánalmas mlm.
2019. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Farmasi nevű MLM. Szokásos szarság. Fokhagymás sampon, ami megállította a hajhullást. Aha, persze.
2019. okt. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
fos
2019. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Jézusom...

SEMMILYEN végzettség, tapasztalat nem kell, de a fizetés napi 1-2 óra munkával kiemelkedő fizetést kaphatsz 😂😂 hát persze, meg a Mikulás is lètezik.

2019. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen akkor jól gondoltam köszönöm :D
2019. okt. 30. 22:24
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem hazudik a hirdetés!

"Napi 1-2 óra munkával akár 6-12 hónap alatt EGY(havi) főállású fizetés is elérhető"


Ilyenre nem szabad időt, energiát vesztegetni.

2019. okt. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

A feladatod ennek a hirdetésnek az ismételt feladása, majd pénzszedés a belépő balekoktól, akik szintén ezt a fost fogják bemásolni és hirdetni...


Hazánkban nagyon enyhém büntetik a piramisjátékozást, pár hónapja volt egy ürge ő egyházat alapított ilyenre, majd főpapként ellopta a hívek befektetéseit fél milliárd Ft, lebukott csak 2 év börtön lett a jutalma csalásért és piramisjáték szervezéséért. Ilyen piti büntetéseknek nincsen foganatja, ezért is találkozik ezekkel az ember naponta akár több alkalommal is.


Elég megnézni a gyakori oldalt heti 10-15-20 hirdetést itt is betolnak, nyomatják a mantrát minden befektetős kérdéshez, de az is gyakori, hogy feltesz valaki egy kérdést, majd elfelejt nicket cserélni és dicséri az MLM a saját maga által kiírt megéri-e kérdése alatt...

2019. okt. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

@07:27


A csaj mlm-et reklámoz nem piramisjátékot.

(persze ettől még egy nagy rakás gagyi az egész)

2019. okt. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem a célozgatást, nem reklámozok csak érdekelt hogy baromság-e a hirdetés (ami amúgy is gyanús volt), de bocsánat, nem tudtam hogy ezen az oldalon nem szabad kérdezni ha valami nem világos. Még egyszer elnézést :)
2019. okt. 31. 21:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem rád céloztam, "Rituperné Benyovszki Mónika" nevű nőre, aki a hirdetést feladta. :D
2019. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!