Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleménytek erröl a...

Fibbrizzo kérdése:

Mi a véleménytek erröl a munkárol?

Figyelt kérdés
Az ujságban olvastam hogy külföldi ausztriai munka szak illetve segédmunkák.Felhivtam és 270 000 ft os az alap fizetés a szállodai mosogatonak ,kaját szállást is állnak.A másik hogy 14000 ft csekket kell befizetni a munkáltatonak hogy elhelyezzen meg ilyenek ,viszont kint ahol dolgozok be leszek jelentve .Nemtudom ez mennyire lehet igaz .Szerintetek megprobáljam ?vagy kamu aztán még ki se leszek fizetve .Esetleg van köztetek aki igy szerzett kinti állást magának és hogy vállt be neki?
2011. máj. 27. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ott az átverés, hogy neked kell fizetni azért, hogy dolgozhass.

Én ilyen munkát nem vállalnék el.

2011. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pontosan azért kell fizetni hogy a munkálltato megkeresi a munkát elhelyez és 6 honapig segit mindenbe elhelyezkedni ,betanit meg ilyenek .vagyis 6 honapig felelösséget válal amig a szerzödés le nem jár
2011. máj. 27. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek a közvetítők nagy eséllyel lehúznak aztán átvernek. Ha Ausztriában akarsz dolgozni, keress a neten osztrák álláshirdető oldalt, onnan nézz ki neked megfelelő állásokat, és telefonon érdeklődj! Ha nem elég ehhez a nyelvtudásod, keress a környezetedben olyat, aki ebben segíteni tud! Én is segítettem ilyenben már több embernek. Azok a munkáltatók, akik vendégmunkásokat is foglalkoztatnak, többnyire tolmáccsal is rendelkeznek az ügyintézéshez, így amikor személyesen mész ki megbeszélésekre, már nem lesz problémád.
2011. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem is segithetnél ebben ..
2011. máj. 27. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!