Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bérigény Sanofinál Senior...

Bérigény Sanofinál Senior Accountant pozíciónál?

Figyelt kérdés

[link]



- angol, plusz még egy nyelvismerete megvan

- egyetemi végzettség szintén megvan

- 3 év tapasztalat hasonló területen


Bruttó 600 ezer plusz Cafeteria reális?



2019. nov. 3. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen reális, sőt....br 610 ezret is mondhatsz.
2019. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Bruttó 300
2019. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

@2 Vicces fiú vagy.


Én erre bemondanék simán egy 600-700-as sávot, ha nagyon kell az ember simán megadják a másik végét is. 600 alatt meg komolytalan (ha nagyon kell a meló ilyem 550-ig menj max le).

2019. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2019. nov. 3. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan lehet 600 felett, akár sávmaximumként megadhatsz 700-at. Én hasonló állásokat nézek csak nincs felsőfokú angoltudásom, általában bruttó 550 ezret + cafetériát kérek és teljesen reálisnak találják, már gondolkoztam azon is, hogy többet kellene kérnem. :)
2019. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha azt mondják, hogy teljesen reális, akkor igen, lehet többet kérni :D amúgy egy erős középfokú angolt, el lehet adni felsőfokúnak
2019. nov. 7. 17:36
 7/7 A kérdező kommentje:

A héten volt egy személyes interjúm velük. A végén rákérdeztek a bérigényemre ismételten (először a telefonos interjún kérdezték) :) br. 630-650 ezer ft közötti sávot mondtam és másnap szóltak, hogy várnak a második körös interjúra :) Szóval gondolom nagyjából belefér a bérigényem, bár lehet, hogy a végén megpróbálják lealkudni.


Ezt most csak azért írtam, hogy ha valaki hasonló paraméterekkel keres állást, akkor bepróbálkozhat ehhez hasonló bérigénnyel.

2019. nov. 16. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!