Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit írhatnék fizetési igénynek...

Mit írhatnék fizetési igénynek (postai ügyintéző)?

Figyelt kérdés

A postához jelentkeznék, csomag-, levélfelvétel, csekkbefizetés stb lenne a feladat (tehát nem kézbesítőnek mennék).

Jelentkezni bérigény megjelölésével kell. Szerintetek mennyit írjak, hogy ne tűnjek pofátlannak? Dolgoztam már a postánál ebben a munkakörben, akkor legjobb hónapban 97E-ret kaptam, de az 11 évvel és három gyerekkel ezelőtt volt, úgyhogy reménykedem :)



2019. nov. 5. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Brutto 200-220
2019. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kb bruttó 220-250.

Amúgy ilyenkor azt nézd, mennyiért csinálnád a munkát, ha nem a konkrét éhhalál elkerülése miatt akarsz dolgozni. Beírhatsz bruttó 180at is, valószínűleg meg is adják, a kérdés az, hogy megéri-e neked az idődet tudásodat stb ennyi pénzért eladni.

2019. nov. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Brutto 300-at, biztos, hogy nem adjak meg.


Rengetegen mondanak fel a postanal, az alacsony ber miatt.

2019. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem 3 gyerekkel nem az a szempont, h ne legyél pofátlan. Inkább az, hogy tudjad etetni őket.
2019. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szakmunkás minimálbérnél kicsit többet kérhetsz, de az is kérdéses, hogy megadják-e. Nagyon a béka segge alatt van a posta már több éve minden téren.
2019. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!