Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telenornál mennyire befolyásol...

Telenornál mennyire befolyásoló tényező a tetoválás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is ne haragudjatok a kategória miatt, de nem találtam megfelelőt!


Szóval: holnap megyek egy interjúra a Telenorhoz, ugyanis jelentkeztem egy értékesítői állásra.

Nagyon parázok, mert nem szeretném, hogy a tetoválásom befolyásoló tényező legyen az esetleges alkalmazásomnál.

A kézfejemen található egy apróbb szöveg (kishúgom neve), ami számomra nagyon fontos..

Mennyire elfogadóak ennél az üzletláncnál? Tolerálják szerintetek ezt?

Előre is köszönöm a válaszokat!😊



2019. nov. 6. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi biztos nem, mert 2019ben már ilyenek nem kizáró okok...
2019. nov. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én láttam már teletetovált munkatársat náluk, úgyhogy szerintem magasról lesz.rják. Egy tetkón ma már max. csak az öregek akadnak ki..
2019. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyi, alig van már valaki akin nincs valamilyen kisebb nagyobb tetoválás, főleg a fiatalokon. Ez biztos hogy nem befolyásoló tényező.
2019. nov. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!😊

Nem volt probléma a tetoválás dologgal ugyanis el sem jött az úriember a megbeszélt időpontra! Se egy telefont nem kaptam, hogy ne menjek, se más visszajelzést, így frankón hoppon maradtam!

2019. nov. 7. 13:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, majd a következő sikerül.
2019. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!