Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Komoly munkakörben (ügyvéd,...

Komoly munkakörben (ügyvéd, orvos, menedzser) látható tetoválás (nyak, kézfej) kizáró ok?

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem, de kb az arcod, nyakad és kézfejed látszik, minden más takarható
2019. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ügyvédek esetében már láttam, igaz, nem itthon. Orvos esetében itthon már sokszor találkoztam nagyon kitetovált orvosokkal. Menedzserek szintjén nem annyira tiszta a kép, mivel nem mindegy, hogy mit menetdzserkedik, vagyis, hogy milyen téren és milyen közegben.

Szóval önmagában a megléte nem zárja ki, hogy kitanuld, hogy lerakd, ledoktorálj és a többi, inkább csak a munkakeresést nehezíti bizonyos területeken. De mivel orvosból kevés van, így ott szerintem a legkevésbé "kizáró" ok. Ügyvédből viszont túl sok van, így ha valaki nem valami jó ügyvéd, akkor lehet az, viszont ha valaki remek ügyvéd és a szakmai híre és reputációja is jó, akkor nincs baj vele, persze ezt előtte meg kell alapoznia nem kevés gyakorlattal. Valószínűleg a menedzser is hasonló.

2019. aug. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvosnál nem hinném, hogy számítana. Ügyvédnél, menedzsernél viszont nagyon fontos a megnyerő külső, biztos náluk is van olyan terület, ahol nem számít, vagy akár előnyös, de jellemzően inkab hátrány.
2019. szept. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!